logo

Türk Telekom Akademi’ye Uluslararası Ödül

Türk Telekom’un çalışanlarının gelişimine destek vermek üzere faaliyet gösteren kurumsal okulu Türk Telekom Akademi, uluslararası ödül organizasyonlarında takdir görmeye devam ediyor. Akademi son olarak teknolojiyi ve insana kaynağına yatırımı bir araya getiren, yenilikçi uygulama ve eğitim modelleriyle Küresel Kurumsal Üniversiteler Konseyi Ödülleri’ndeki (GlobalCCU), “İnsan ve Dijital Yaklaşımı Bütünleştiren En İyi Kurumsal Üniversite” kategorisinde gümüş ödülün sahibi oldu.

Türk Telekom Akademi, eğitim teknolojileri alanındaki ‘”Öğrenim Yönetimi Sistemleri” uygulamaları ve dijital öğrenme araçlarıyla bu ödüle layık görüldü. Ödüller, Paris’te düzenlenen tören ile sahiplerine verildi.

En İyi Kurumsal Üniversite

Dünya genelinde kurumsal üniversiteleri değerlendiren GlobalCCU tarafından ödüllendirilen Türk Telekom Akademi’nin yenilikçi sistemleri arasında çalışanlara özel olarak geliştirilmiş tüm eğitim içeriklerin yer aldığı portal, SMS ile gönderilen videoların yer aldığı Cep Mektep uygulaması, e-eğitim videoları, sanal sınıf eğitimleri, teknoloji laboratuvarları, sanal gerçeklik programları ve dijital kütüphane gibi uygulamalar bulunuyor.

Eğitim uygulamalarının yanı sıra eğitimlerde sosyal öğrenmeyi destekleyen takım odaları, tartışma grupları, akademi uygulaması, güncel akademi dergisi, oyunlaştırma uygulamaları da Akademi’nin dijital teknolojiyi insan kaynağı ile buluşturduğu öğrenim metotları arasında yer alıyor.

Etiketler: » »
Share
928 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+6 = ?