logo

Türk Telekom International Küresel Pazarlardaki Etkinliğini Artıracak

mh_turk_telekom_international_pcw_global

Türk Telekom International Genel Müdürü Cengiz Öztelcan, PCCW Global CEO’su Marc Halbfinger

Türk Telekom iştiraki Türk Telekom International (TTI) yeni işbirlikleri ile küresel pazarlardaki etkinliğini artırmayı sürdürüyor. TTI son olarak, Hong Kong’un telekomünikasyon hizmet sağlayıcısı HKT’nin uluslararası operasyonlarını yürüten şirketi PCCW Global ile hizmet portföyünü genişletmek ve yeni pazarlardaki etkinliğini artırmak üzere bir mutabakat anlaşması imzaladı.

İki şirket arasında varılan mutabakat kapsamında Türk Telekom International, PCCW Global’in uçtan uca video taşıma çözümü, ödüllü MOREAL siber tehdit yönetim hizmeti ve HKT’nin bulut tabanlı güvenlik çözümlerini müşterilerinin kullanımına sunabilecek. PCCW Global ise TTI’ın geniş coğrafi kapsamı alanından faydalanarak yeni iş fırsatları yaratma şansına sahip olabilecek.

Cengiz Öztelcan: “İş birliğimiz her iki şirket için değerli fırsatlar yaratacaktır”

Türk Telekom International Genel Müdürü Cengiz Öztelcan işbirliği anlaşmasına yönelik olarak “Türk Telekom International olarak müşterilerimize sunduğumuz çözümlerin son teknolojiye sahip ve yüksek kalitede olması adına yoğun mesailer harcıyoruz. Bu amaçla da teknoloji arenasında dünyanın önde gelen şirketleri ile de iş birliği yapıyor; güçlerimizi birleştiriyoruz. PCCW Global ile yaptığımız mutabakat anlaşmasını da şirketin yenilikçi siber ve yayıncılık kabiliyetlerini, geniş coğrafi kapsama alanımızı kullanarak müşterilerimize sunmak üzere değerli bir fırsat olarak görüyoruz. Bu iş birliğinden tüm uluslararası müşterilerimiz de önemli kazanımlar elde edecektir” dedi.

PCCW Global CEO’su Marc Halbfinger “Karşılıklı iş fırsatları yaratmak üzere bu işbirliğini imzalamış olmaktan mutluluk duyuyoruz. Türk Telekom International ile uzun vadeli iş ortaklığı tesis etmek üzere önemli bir adım atmış bulunuyoruz. Bu anlaşma ile TTI’ın, geniş bir coğrafyayı kapsayan hizmet ağı, uçtan uca çözüm sunma kültürü ve müşteri merkezli yaklaşımı ile şirketimizin pazarında lider hizmet ve çözümlerini bir araya getirdik. Böylece her iki şirket arasında sektöre de örnek olabilecek bir sinerji yaratmış olduk” dedi.

www.turktelekomint.com

www.pccwglobal.com

Etiketler: » » »
Share
1301 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+9 = ?