logo

Türk Telekom’dan 4.5G Kullanıcılarına 2 Kat İnternet

Türk Telekom, daha fazla kullanıcının Türk Telekom’un yaygın 4.5G altyapısından yararlanması için bol internetli yepyeni bir kampanyaya imza attı.

Yıl sonuna kadar devam edecek olan kampanyayla 4.5G uyumlu SIM kartını Türk Telekom bayilerinden alan aboneler, 3 ay boyunca internet kotalarını ikiye katlayacak. Aboneler internet kotaları kadar internete her ay ücretsiz sahip olacak.

Hakan Dursun: “Tüm kullanıcıları 4.5G dünyasının avantajlarından yararlanmak için kampanyamıza davet ediyoruz

Türk Telekom Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun, hayata geçirdikleri yeni 4.5G kampanyasıyla ilgili olarak 2017’nin ilk çeyrek verilerine göre yüzde 75’lik akıllı telefon penetrasyonumuzla pazarda lider konumda bulunuyoruz. LTE uyumlu cihaz penetrasyon oranımız ise yüzde 57’ye ulaştı. Akıllı cihaz kullanımının artmasıyla birlikte, her geçen gün daha fazla abonemiz 4.5G teknolojisiyle tanışıyor ve bu yeni teknolojinin tüm avantajlarından faydalanıyor. Türk Telekom olarak biz de ülke çapında 4.5G kullanımını daha da yaygınlaştırmak için abonelerimize yine en uygun şartlarda kampanyalar sunmaya devam ediyoruz. Yeni kampanyamızı vatandaşlarımızın data yoğunluklu kullanımlarını göz önünde bulundurarak hazırladık. Abonelerimizi 4.5G dünyasının tüm avantajlarından yararlanmaları için kampanyamıza davet ediyoruz” dedi.

Kampanyadan faydalanmak isteyen Türk Telekom bireysel mobil aboneleri Türk Telekom mağazalarına giderek ücretsiz 4.5G uyumlu SIM kartlarını aldıktan sonra Müşteri Hizmetleri’ni arayarak veya SMS ile kampanyaya başvuru yapabilecekler.

Etiketler: » » »
Share
822 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+2 = ?