logo

Türk Telekom’dan “İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran Tarife”

mh_turk_telekom_4-5_tarifeler

Türk Telekom, 4.5G teknolojisinin hayata geçmesinin ardından İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran Tarife ile işyerlerine özel yeni avantajlı paketlerini duyurdu. Türk Telekom’un işyerlerine özel sunduğu “İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran Tarife” ile sınırsız konuşma ve mesajlaşmanın yanı sıra 6GB, 8GB, 10GB, 12GB, 20GB ve limitsiz olmak üzere her ihtiyaca uygun mobil internet paketleri sunuluyor.

Gücünü Türk Telekom’un fiber güçlü 4.5G hizmetinden alan İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran Tarife, mobil internetin sunduğu avantajlarla işini 4.5G hızında internet ile her yerden yürütebilmek ve çağa ayak uydurmak isteyen işyerlerine büyük bir fırsat sunuyor. Sunulan paketlerle e-ticaretten bulut bilişime kadar teknolojinin tüm olanaklarını cep telefonlarından en verimli şekilde kullanan işletmeler, Türk Telekom’un fiber güçlü internet avantajıyla birlikte sınırsız konuşma ve mesajlaşmanın keyfini çıkarıyor.

Tariflerle ilgili detaylı bilgi ve başvuru için www.kurumsal.turktelekom.com.tr adresini ziyaret etmek, 444 5 444 Türk Telekom çağrı merkezini aramak veya Türk Telekom ofis ve mağazalarına uğramak yeterli.

Etiketler: »
Share
1940 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+8 = ?