logo

Turkcell Global Bilgi, Media Markt Müşterilerine Hizmet Verecek

mh_media_markt_mehmet_celikol

Media Markt Türkiye E-ticaret Direktörü Mehmet Çelikol

Turkcell Global Bilgi, Media Markt’a müşteri hizmetleri çözümleri sunmaya başladı. 3 ülkede, 25 lokasyonda 12 bin çalışanı ile  yılda 70 milyon müşteriye dokunan Turkcell Global Bilgi, Media Markt müşterileri ile sosyal medya, telefon ve e-posta ile iletişime geçerek uçtan uca çağrı merkezi hizmeti verecek.

Media Markt Türkiye E-ticaret Direktörü Mehmet ÇelikolTrendleri takip eden, yenilikçi ve daima müşteri odaklı bir marka olarak kaliteli hizmet anlayışını her şeyin üzerinde tutuyoruz. Doğrudan tüketiciye dokunduğumuz, birebir onlarla iletişim halinde olduğumuz için de şirket olarak müşteri memnuniyetini sağlamak önceliklerimiz arasında ilk sırada yer alıyor. Bu noktada sektöründe lider ve güvenilir olan Turkcell Global Bilgi ile işbirliği yaparak çağrı merkezimizle sunduğumuz hizmet kalitemizi bir adım ileri taşımayı hedefledik. Edirne’deki lokasyonunda Media Markt’a özel bir proje alanında hizmet verecek olan Turkcell Global Bilgi, tüm müşterilerimize her türlü iletişim kanalından destek olacak. Değişen ve gelişen müşteri ihtiyaçlarına uygun çözümler üreten, müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutan ve teknolojik alt yapısıyla sektöründe fark yaratan Turkcell Global Bilgi’nin tecrübesine güvenerek operasyonel mükemmelliğimizi artırmayı hedefliyoruz. Bunun yanı sıra Media Markt’ın ticari ihtiyaç ve stratejilerine göre, önümüzdeki dönemde tele-satış kurulumu  çalışmaları ile birlikte yeni projelere imza atmayı planlıyoruz. İş ortaklığımızın her iki taraf için güzel bir başlangıç olduğuna inanıyorumdedi.

Turkcell Global Bilgi Yurtiçi İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Akın Akalın Turkcell Global Bilgi olarak şu an yurt içinde ve yurt dışında toplam 25 lokasyonda 6 farklı sektörde faaliyet gösteren 50’den fazla şirkete hizmet veriyoruz. Bir çağrı merkezi olmanın ötesine geçerek şirketimizi müşterilerimizin stratejik iş ortağı olarak konumlandırıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet yaklaşımımız, ihtiyaca özel sektörel çözümlerimiz, teknolojik alt yapımız, yönetimi konusundaki uzmanlığımız ve 15 yıllık bilgi birikimimiz ile Avrupa’nın teknoloji devi Media Markt’a hizmet veriyor olmanın mutluluğu ve heyecanını yaşıyoruz. Stratejik iş ortağı anlayışıyla hizmet vereceğimiz Media Markt’ın ticari ihtiyaç ve stratejilerine göre tüm kanallarda hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyeceğiz. İş ortaklığımızın her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyorumdedi.

Etiketler: » »
Share
2350 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+4 = ?