logo

Turkcell Global Bilgi’den İpragaz Grubu’na Çağrı Merkezi Hizmeti

mh_turkcell_global_bilgi_akin_akalin

Turkcell Global Bilgi Yurt İçi Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Akın Akalın

Turkcell Global Bilgi, İpragaz’ı hizmet ağına ekleyerek büyümeye devam ediyor. İpragaz ve İpragaz’ın grup şirketlerine verilecek çağrı merkezi hizmeti Turkcell Global Bilgi’nin Edirne lokasyonundan yönetilecek.

Turkcell Global Bilgi, İpragaz Tüketici Danışma Hattı’ndan şikayet/talep yönetimi, dış arama hizmeti, acil durum aramaları, elektrik satış bilgilendirme ve müşteri hizmetleriyle e-posta cevaplama hizmetleri verilecek.

Turkcell Global Bilgi Yurt İçi Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Akın Akalın “Turkcell Global Bilgi olarak klasik çağrı merkezi hizmetlerinin ötesine geçerek kurumsal müşterilerimizin iş hedeflerine ortak oluyor, süreçlerini onlar adına yürütüyoruz. Üstün teknolojik alt yapımız, yıllara yayılan tecrübemiz, ihtiyaca uygun ürettiğimiz çözümlerimizle müşteri memnuniyetini hep üst seviyelerde tutuyor, bu profesyonel hizmet anlayışımız sayesinde de ülkemizin önde gelen kurum ve kuruluşlarının bizleri tercih ettiğini görüyoruz. Yurtiçi ve yurtdışında toplam 25 lokasyonda 13 bin çalışanımızla hizmet verdiğimiz farklı sektörlerdeki 50’den fazla şirketle Türkiye’nin pazar lideri konumundayız. Bu büyük hizmet ağımıza enerji sektörünün önemli isimlerinden olan İpragaz’ı da eklediğimiz için son derece mutluyuz. Uzman ekibimizle iş süreçlerine önemli katkılar sunacağımıza inandığım İpragaz ile gerçekleştirdiğimiz ortaklığın herkese hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Etiketler: » »
Share
2628 Kez Görüntülendi.