logo

Turkcell, KOBİ’lere Araç Takip Sistemlerinde Uygun Koşullar Sunuyor

mh_turkcell_arac_takip_kampanyasi

Turkcell, yeni “Rahat Takip Kampanyası” ile araç takip sistemlerinde uygun koşullar sunuyor. Kampanyadan yararlanacak KOBİ’ler ileri sürüş teknikleri eğitimi, kasko sigortası, araç takip cihazları indirimi gibi avantajların yanı sıra ayda 30 TL’den başlayan fiyatlarla 36 aya kadar taksit seçenekleriyle ödeme kolaylığı ve altı farklı iş ortağının araç takip cihazları arasından tercih yapabilme hakkı elde ediyor.

Kampanyadan faydalanan KOBİ’lerin araç yatırımlarındaki farklı harcama kalemlerinde önemli avantajlar sunan Turkcell, Ada Broker Kasko Sigortası’nda %50’ye, Adex Academy İleri ve Güvenli Sürüş Teknikleri Eğitimi’nde %61’e, toplu alınan araç takip cihazlarında ise kampanyaya katılan iş ortakları üzerinden %25’e varan indirim olanakları sunuyor.

Araçlarıyla ilgili masrafları azaltma arayışında olan KOBİ’ler için Turkcell’in verimli bir fırsat sunduğu Rahat Takip Kampanyası sayesinde araç takip sistemi maliyetleri uzun döneme yayılabiliyor, sunulan ek faydalarla işletmelerin karlılıkları güçlendiriliyor.

Etiketler: » » »
Share
1035 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+7 = ?