logo

TÜROB Yönetim Kurulu’na İki Yeni İsim Katıldı

Artaş İnşaat Turizm Yatırımları Koordinatörü ve TÜROB Yeni Yönetim Kurulu Üyesi Recep Arifoğlu

Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı Müberra Eresin’in sürdürdüğü Türkiye Otelciler Birliği’nin (TÜROB) Yönetim Kurulu’na Konaklama Sektörü’nün iki önemli ismi daha katıldı.

Bünyesinde Radisson Hotel Türkiye zincirini bulunduran Artaş İnşaat Turizm Yatırımları Koordinatörü Recep Arifoğlu ile Türkiye Accor Otelleri Operasyon Başkan Yardımcısı Uğur Talayhan, TÜROB’un yeni yönetim kurulu üyeleri oldu.

Arifoğlu, 1989’da otelciliğe adım attı

TÜROB’un yeni Yönetim Kurulu Üyesi Recep Arifoğlu, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. Recep Arifoğlu otelciliğe, 1989 yılında HMI The President Otel’de Finans Direktörü olarak başladı. 2000 yılında aynı otelin Genel Müdürü olan Arifoğlu, 2006 yılında Artaş İnşaat Turizm Yatırımları Koordinatörlüğü’ne atandı. Arifoğlu, halen bu görevine devam ediyor.

Türkiye Accor Otelleri Operasyon Başkan Yardımcısı ve TÜROB Yeni Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Talayhan

Talayhan, kariyerine şeflikle başladı

TÜROB’un Yönetim Kuruluna giren bir diğer isim Uğur Talayhan, 17 yaşında Şeflik kariyerine başlarken, 27 yaşındayken Londra’da Mutfak Şefliği, Yiyecek&Içecek Müdürlüğü gibi görevlerde bulundu. Kariyerine Portekiz, Dubai ve Çin’de farklı Yöneticilik pozisyonları ile devam eden Talayhan, 2017’de Accor Grubu’nda Türkiye Lüks Markalar, Bölge Başkan Yardımcılığı ve Swissôtel The Bosphorus İstanbul Genel Müdürlüğü görevlerini üstlendi. Talayhan, Ekim 2021’de Türkiye Accor Otelleri Operasyon Başkan Yardımcısı olarak yeni görevine atandı.

Etiketler: » »
Share
1308 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+8 = ?