logo

TUROYD’un 3. Yıl Gala Yemeği İstanbul’da Gerçekleşti

Türkiye’deki 8 bölge yürütme kurulu, yurt dışındaki 17 temsilcilik, üyeler, akademisyenler, sektör duayenleri ve turizm basınının katılımıyla gerçekleşen Turizm Otel Yöneticileri Derneği TUROYD’un 3. Yıl Gala Yemeği 30 Ocak 2020 tarihinde Hilton Garden Inn Beylikdüzü Hotel’de düzenlendi.

Galada açılış konuşmasını yapan Hilton Garden Inn Hotel Genel Müdürü ve TUROYD Başkan Yardımcısı Ertuğrul Uzak, Elazığ depreminde hayatını kaybedenler adına katılımcıları bir dakikalık saygı duruşuna davet etti. Geceye katılan duayen Turizmci Hüseyin Baraner’e plaket takdim edildi.

“TUROYD Türkiye sınırlarının ötesine geçti”

Birlik ve beraberlik mesajı verilen gecede söz alan TUROYD Başkanı Ali Can Aksu, Türk turizmini daha iyi seviyeler taşımak için çalışmalarının devam ettiğini, her geçen gün TUROYD ailesinin sayısının arttığını belirtti.

“Asıl yıldız oteli yöneten yöneticidir”

Ali Can Aksu “Dünyanın hiçbir ülkesinde bu kadar devasa bilgi, Türk yatırımcısına bu kadar cömertçe ve iyi niyetler sunulmamıştır. Kendi zor şartlarda kazandıkları bilgileri gönülden sunmaları başka hiçbir ülkede bugüne kadar yaşanmamıştır. Türkiye’de yapılan otel yatırımlarının %96’sı tutmuştur. Bunun sebebi vizyon sahibi, donanımlı Türk Otel Yöneticileridir. Türkiye Cumhuriyeti turizm değerlerinin yaratıcısı otel yöneticileridir. Bu iş bir meslektir ve bu mesleğe saygı gösterilmelidir. Sizler olmasaydınız turizm de elde edilen gelir rakamlarını kimse zikredemezdi” dedi.

Etiketler: » » »
Share
4793 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+2 = ?