logo

Üç Bankanın ATM’leri Artık Tek ATM

TEB, Denizbank ve QNB Finansbank ATM’leri artık Tek ATM. TEB banka ve kredi kartınızla Tek ATM’lerden para çekip yatırabilirsiniz. Üç bankadan hangisinin müşterisiyseniz, diğer 2 bankanın ATM’lerinden limitiniz dahilinde her ay 3 işleme kadar masrafsız para çekebilir, hesaba para yatırabilir ve kredi kartı borcunuzu ödeyebilir, sınırsız sayıda hesap bakiyesi, kredi kartı borcu ve limitinizi sorgulayabilirsiniz.

Denizbank ve QNB Finansbank ATM’lerinden Ücretsiz Yapabileceğiniz İşlemler

– İşlem limitleriniz dahilinde her ay toplamda 3 defa hesabınızdan para çekebilir, para yatırabilir veya kredi kartı borcunuzu ücretsiz olarak ödeyebilirsiniz.

– Hesap bakiyenizi, kredi kartı borcunuzu ve limitinizi herhangi bir adet sınırı olmadan dilediğiniz kadar ücretsiz sorgulayabilirsiniz.

Nelere dikkat etmelisiniz?

– Ay boyunca Denizbank ve/veya QNB Finansbank ATM’lerinden yapacağınız 4. ve sonrasındaki para çekme, para yatırma ve kredi kartı borcu ödeme işlemleriniz için masraf-komisyon listemizdeki güncel işlem ücretleri tahsil edilecektir.

– Denizbank ve QNB Finansbank ATM’lerinden yapılan kredi kartı nakit avans kullanımlarında masraf-komisyon listemizdeki güncel işlem ücretleri tahsil edilecektir.

– Ücretsiz işlem hakkı sadece yurt içi ATM’lerden yapılan işlemler için geçerlidir, yurt dışı ATM’lerinden yapılan işlemlerde masraf-komisyon listemizdeki güncel işlem ücretleri tahsil edilecektir.

– TEB, Denizbank ve QNB Finansbank uygulama koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Etiketler:
Share
2522 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+6 = ?