logo

Üniversiteye Hazırlanan Gnctrkcll’lilere Büyük Fırsat

mh_turkcell_deneme_sinavi

Doğru bilgiyi teknoloji yoluyla milyonlara ulaştırmayı hedefleyen Turkcell Dijital Akademi, TÜBİTAK tarafından desteklenen eğitim kuruluşu Futurino ile işbirliğine giderek sınavlara hazırlanan öğrenciler için “Akıllı Öğrenme Platformu ”nu oluşturmuştu. Turkcell Dijital Akademi şimdi de öğrencilerin kendilerini Türkiye çapında test edebilecekleri GNC deneme sınavlarını hazırladı. YGS içeriğiyle hazırlanan GNC deneme sınavı 28 Şubat-1 Mart 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Bu hafta sonu GNC 1.’sine LG L70 telefon hediye

Turkcell Dijital Akademi’nin web sayfası üzerinden ulaşılabilen online sınava girebilmek için gençlerin GNCDENEME yazıp 2222ye SMS göndermesi gerekiyor. SMS’i gönderdikten sonra sınavın başladığı gün 28 Şubat veya 1 Mart’ta http://turkcell.com.tr/akademi sayfasına girerek GNC Deneme Sınavına tıklamak yeterli oluyor. 1 TL ücretli sınav için her kullanıcı sadece 1 defa paket satın alıp sınava katılabiliyor. gnçtrkcll, öğrencilerin motivasyonunu artırmak amacıyla deneme sınavına katılanlara 1 hafta boyunca kullanabilecekleri 500 MB’lık internet paketi hediye ediyor. Sınav bittikten sonra yapılan sıralamada 1. olan gnçtrkcll’li ise bu haftanın ödülü LG L70 akıllı telefonun sahibi oluyor.

164 özgün YGS sorusu

Çözümü için 160 dakika süre tanınan deneme sınavı, 164 özgün YGS sorusundan oluşuyor. İçeriğinde 40 Türkçe (Dil ve Anlatım), 44 Sosyal Bilimler, 40 Temel Matematik ve 40 Fen Bilimleri soruları yer alıyor. Sınav 28 Şubat Cumartesi sabah 08.00 itibarıyla açılacak, 1 Mart Pazar gece 23.59’da sona erecek. Sınav paketini 1 Mart Pazar gün sonuna kadar satın almak mümkün olacak. GNCDENEME yazıp 2222ye göndererek satın alanların Deneme Sınavı sayfasından Turkcell Şifresiyle giriş yaparak DEVAM butonunu tıklaması gerekiyor. Daha sonra GNC DENEME yazan menüden girerek istedikleri zaman deneme sınavına başlayabiliyorlar. 160 dakikalık süre sonunda sınav sona eriyor ve sadece bir defa çözülebilen sınava kullanıcı tekrar giriş yapamıyor. Sınav paketiyle ilgili detaylı bilgiye ve GNC deneme sınavı açıldığında giriş butonuna http://www.turkcell.com.tr/akademi/sinavlara-hazirlik/ygs-lys/egitim/gnc-deneme-sinavi-23511 adresinden ulaşılabiliyor.

Sınav sorularının detaylı çözümü Turkcell Akademi’de

YGS sınavına hazırlanan gençlerin sınav deneyimlerini artırmasının ve eksiklerini görüp çalışmalarını buna göre şekillendirmesinin amaçlandığı GNC deneme sınavının sonuçları açıklandığında öğrenciler çözdüğü 164 sorunun cevap anahtarına ulaşabiliyorlar. Cevap anahtarıyla birlikte yanlış yaptığı soruların detayına, videolu çözümlere, eksik olduğu alanları görebilme, detaylı sınav analizine kadar öğrencilerin çalışmasına yardımcı pek çok içerik sunuluyor.

Gençler YGS/LYS Paketiyle de 15 Mart’ta yapılacak YGS sınavına daha hızlı ve akıllı hazırlanabiliyor

Bu sınavın ardından YGS/LYS paketiyle gençler diledikleri kadar deneme sınavı oluşturup çözüyor, soru cevaplarını görüp, çözümleri izleyebiliyor. Ardından kişiye özel gelişim analizini, raporunu inceleyebiliyor, eksiklerini görüp kalan bu kısa sürede sınava çok daha akıllı ve hızlı hazırlanabiliyor. YGS / LYS paketi için YGS yazıp 2222ye göndermek yeterli. Paket ayda sadece 9,99 TL.

Etiketler: » » » » »
Share
2611 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+4 = ?