logo

UPT, Kırgızistan’da Büyüme Devam Ediyor

Kırgızistan Bankalar Birliği Başkanı Anvar Abdraev, UPT Yurtdışı Kanal Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Murat Kastan

UPT, tüm dünyada 130’dan fazla partneri ile büyümeye devam ediyor. Kırgızistan’da Bai Tushum, Bakai ve Dos Credo bankaları ile işbirliği içinde olan UPT, Türkiye ve tüm dünyaya para transferi işlemi gerçekleştiriyor ve tüm dünyadan gönderilen para transferlerinin ödemesini gerçekleştiriyor.

“Kırgızistan’daki işbirliklerimizin sayısını artıracağız”

UPT olarak Kırgızistan’daki para transferi işbirliklerinin sayısını artırmayı ve mevcut işbirliklerini dijital alanda da genişletmeyi hedeflediklerini belirten UPT Genel Müdürü Hakan Özat “Türkiye’nin öncü ödeme kuruluşu olarak, yurt dışındaki faaliyetlerimizi büyütmeye devam ediyoruz. Yurt dışında faaliyette bulunarak ürünlerimizi müşterilere doğrudan sunduğumuz 11 ülkeden biri olan Kırgızistan’da Kırgızistan Bankalar Birliği ile olan iş birliğimiz kapsamında Kırgız bankaları ile buluştuk. Mevcut partnerlerimiz ile iş birliğimizi değerlendirip, diğer bankalar ile de iş birliği fırsatlarını görüştük. Toplantının sonunda organize ettiğimiz kokteylde Kırgız Bankalarının üst düzey yöneticileriyle yeni yılı kutladık. UPT olarak Kırgızistan’daki para transferi iş birliklerimizin sayısını artırmayı ve mevcut iş birliklerini dijital alanda da genişletmeyi hedefliyoruz” dedi.

UPT’nin yeni mobil para transferi uygulaması UPTION

10 yılı aşkın süredir global para transferi dünyasında en çok tercih edilen firmalardan biri olan UPT’nin geçtiğimiz yıl hayata geçirdiği mobil uygulaması UPTION ile fiziki noktalarda gerçekleştirilen tüm işlemler artık dijital dünyada. UPTION ile kullanıcılar, yurt içi ve yurt dışı hesaba, karta veya isme gönderim işlemlerini gerçekleştirebiliyor. UPTION ayrıca “Mesajla Para İste”, “QR ile Para Transferi” gibi günlük hayatı oldukça kolaylaştıracak pratik çözümler de sunuyor.

Etiketler: »
Share
622 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+3 = ?