logo

Uyumsoft ve Onreon Stratejik İşbirliği Yapıyor

Uyumsoft İş Geliştirme Direktörü Turgut Erkaynak, Onreon CEO’su Ömer Ünsal

Uyumsoft ve Onreon, e-ticaret sektörü için güçlerini birleştirerek stratejik işbirliği yaptı. İmza törenine Uyumsoft İş Geliştirme Direktörü Turgut Erkaynak ve Onreon CEO’su Ömer Ünsal katıldı. İkili yaptıkları değerlendirmede, e-Ticaret yapan firmaların, yerli ve global olan çok kanallı pazar yerlerindeki iş süreçlerini, uçtan uca tek bir panelden bütünleşik bir şekilde yönetebilmeleri için güçlerini birleştirdiklerini açıkladılar.

Ülkemizde e-ticaret yapan 550 bine yakın işletmeden, yaklaşık 425 bini sadece tek bir pazaryeri ile çalışırken, bu sayı birden fazla çoklu pazaryeri ile çalışmaya geldiğinde işletme sayısı ciddi oranda düşüyor. Uyumsoft’un bulut tabanlı ticari yazılımı Girus’un e-ticaret paketini satın alan bir işletme, “Girus Start” veya “Girus Premium” paketlerinden birisini seçerek, e-ticaret yaptığı çok kanallı pazar yerlerindeki işlerini, Onreon platformundan etkin ve kolay bir şekilde yönetecektir.

İki yerli firma olan Uyumsoft ve Onreon işbirliği sayesinde; e-ticaret yapan şirketler, birden fazla pazar yerinde satış yapabilme, iş sürecini tek bir panelden bütünleşik olarak yönetebilme, ölçebilme, karlılığı görebilme, stok yönetimi ve ayrıca Girus Premium paketi ile yurtdışından global pazaryerlerine de girerek e-ihracat yapabilme gibi artı birçok imkana kavuşacaktır.

Girus Premium ile e-ihracatı destekleyen bir çözüm sunuyor

İşbirliğini değerlendiren Uyumsoft İş Geliştirme Direktörü Turgut Erkaynak “Çağımız, entegrasyon ve verimlilik çağı olduğu için Onreon ile yaptığımız işbirliğiyle önemli bir değer üreteceğimizi düşünüyoruz ve e-ticaret Sektörü’ne hayırlı olmasını dilerim. Girus ile vereceğimiz e-ticaret paketi sayesinde; pazaryerlerinde faaliyet gösteren işletmeler kolaylıkla, çoklu pazaryerlerini, muhasebe, stok, fiyat, iade, e-fatura gibi tüm süreçlerini tek bir noktadan entegre bir şekilde yöneterek takip edeceklerdir. Girus Start paketinde yurtiçi pazaryerleri bulunurken, Girus Premium paketinde global pazaryerleri entegrasyonu mevcuttur. Özellikle, Uyumsoft olarak Girus Premium ile e-ihracatı destekleyen bir çözüm sunuyoruz” dedi.

e-ticaret yapan işletmelerde, maliyetler, karlılık ve stok yönetimi büyük önem kazandı

İşbirliğini değerlendiren Onreon CEO’su Ömer Ünsal “Özellikle son dönemlerde enflasyondaki artış ve kurdaki hareketlilik nedeniyle, e-ticaret yapan şirketler için en büyük problem fiyat yönetimi ve stok yönetimi oldu. E-ticaret yapan işletmelerde, maliyetlerin, karlılıkların ve stokların yönetimi büyük önem kazandı. Uyumsoft’un bulut tabanlı Girus e-ticaret paketi sayesinde, e-ticaret yapan firmalar, maliyetlerini, karlılıklarını ve stok takiplerini güncel verilerle anlık olarak görüyor olacaklardır. Ayrıca, Onreon olarak, Uyumsoft’un e-fatura uygulaması ile entegrasyonumuz da bulunuyor. Uyumsoft ile yaptığımız işbirliğinin, e-ticaret Sektörü’nde faaliyet gösteren işletmelere ve sektöre hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Uyumsoft geniş ürün ailesi ile hizmet veriyor

Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, 28.’ci yılında 100 binin üzerindeki yerli ve global müşterisinin uçtan uca dijital dönüşümünü sağlıyor. Uyumsoft A.Ş.’nin ürün ailesinde Girus bulut tabanlı ticari yazılımlar (girusTİCARİ, girusCRM, girusHR, girusBORDRO ürün ailesi; LioX (LioXERP, LioXHR, LioXCRM) ürün ailesi; e-Uyum (e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-SMM, e-Defter, e-İrsaliye ve diğer tüm e-Belgeler) uygulamaları, Banka Bakiyem, uyumYEDEK, uyumİYS dahil 30’u aşkın yazılım ürün ailesi çözümleri bulunuyor.

Onreon çok kanallı e-Ticaret çözümleri sunuyor

Onreon e-Ticaret Çözümleri AŞ, e-Ticaret yapan işletmelere ticari yazılımlardan kargo firmalarına, özel entegratörlerden finans kuruluşlarına kadar her alandaki ihtiyaçlarını tek bir platform üzerinden sunuyor. Sanal mağazalarda satış yapan işletmelerin tüm süreçlerini tek ekrandan gerçekleştirmelerini sağlayan Onreon, bir entegrasyon yazılımıdır. Onreon’un platformu sayesinde, pazaryerleri ve kargo entegrasyonu, stok ve sipariş takibi, ürün düzenleme ve güncelleme, fatura hazırlama, raporlama ve analizler, müşteri talep ve istekleri gibi birçok işlemler, tek bir panelden yapılabiliyor.

Etiketler: » » »
Share
237 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+3 = ?