logo

Victorinox Bagaj Takip Sistemi ile Valiziniz Güvence Altında

mh_victorinox_bagaj_takip_sistemi

Travel segmentinde ödüllü ve inovatif ürünleri bulunan Victorinox, yeni geliştirdiği bir cihazla valizlerin kaybolmasına izin vermiyor. Her şeyin planlı ve programlı olduğu bir iş seyahatinizde ya da tatil planınızda kaybolan valizler can sıkıcı bir duruma dönüşebiliyor. Havalimanlarında sıkça karşılaşılan bu duruma son vermek isteyenlere Victorniox, yaratıcı bir çözüm sunuyor.

Victorinox’un çözüm odaklı mühendis ekibi tarafından geliştirilen bagaj takip sistemi CheckSmart, valizlerinizin hangi havaalanında olduğunu size SMS ya da Email yoluyla anında bildiriyor. Küçük boyutuyla kolaylıkla valizinizin içine yerleştirdiğiniz Check Smart, sadece iki adet kalem pil ile çalışıyor. Uçak kalktığı sırada otomatikman kendini uyku moduna alabilen cihaz, iniş sırasında ise yeniden uyanarak hangi havaalanında olduğunu size bildiriyor.

Kayıp valiz sorununu ortadan kaldıracak Victorinox CheckSmart sistemi ile artık valizleriniz hep takip altında olacak. Türkiye’de yakın bir tarihte satışa sunulacak olan Victorinox Checksmart ürününü Beymen mağazalarının yanı sıra seçkin valiz mağazalarında, Mall of İstanbul ve Bursa Korupark’taki Hobix mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Victorinox CheckSmart valiz takip sisteminin fiyatı; 299 TL’dir.

Etiketler: »
Share
1049 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+6 = ?