logo

Western Digital, 8 TB’lık Depolama Çözümünü Duyurdu

mh_wd_8_tb_hd

Western Digital Corp., NAS, güvenlik videosu ve harici masaüstü uygulamalar için 8TB sürücülü, ödüllü performans depolama çözümü portfolyosunu duyurdu.

My Cloud (My Cloud, My Cloud Mirror, My Cloud EX2 Ultra), My Book harici sürücüleri (My Book, My Book for Mac, My Book Duo ve My Book Pro), WD Red, WD Red Pro ve WD Purple sabit sürücülerinin tümü yeni yüksek kapasite konfigürasyonuna göre tasarlanıp, 2016 yılının ilk yarısı boyunca tanıtılacak. Her bir depolama çözümü, belli bir amaca yönelik mühendislik çalışması ve HelioSeal helyum teknolojisi sunarak, yeni 8TB sürücüler ile kendi modeline özgü uygulamalarda en yüksek ve etkin performansı gösteriyor.

WD Markalı Ürünlerden Sorumlu Ülke Müdürü Belma Oğur “Temel ilkemiz; yüksek performans, yüksek kapasite ve yüksek kaliteyi tüm çözümlerimize entegre etmektir. İster küçük işletmeler, kanal ortakları, firmalar veya son kullanıcılar olsun, her tür pazar ve her tür uygulama için bir çözümümüz var. Amacımız, en iyi ve en rekabetçi çözümleri piyasaya sunmaktır” dedi.

WD, kullanıcıların ve işletmelerin dijital yaşamlarını genişletmek için doğru kapasite, performans ve güvenilirlik özelliklerine sahip geniş bir portfolyo sunmaya devam ediyor.

8TB veya 16TB kapasite artırımı uygulanan WD ürünleri:

Harici Sabit Sürücüler

My Book / My Book for Mac: USB bağlantısı ile total bir yedekleme ve depolama sağlayan harici sabit sürücü çözümü.

My Book Duo / My Book Pro: RAID-0’da ultra hızlı depolama, USB ve/veya Thunderbolt bağlantısı ile total bir yedekleme ve depolama sağlayan, çift sürücülü, 16TB’a kadar harici sabit sürücü çözümleri.

My Cloud / My Cloud Mirror: Kullanıcıların kendilerine ait bulutlarını oluşturması için tasarlanmış evdeki router’a bağlanan kişisel depolama cihazı.

My Cloud EX2 Ultra: My Cloud yaratıcı profesyoneller serisinin bir parçası olarak, My Cloud EX2 Ultra yüksek performanslı, çift yuvalı ağa bağlı depolama sağlar.

WD Purple: 7/24 devamlı çalışan, yüksek çözünürlüklü video güvenlik sistemleri için üretilmiştir. Sekiz sabit sürücü ve 32 kameraya kadar kullanım sağlar.

WD Red: Kişisel kullanım, ev ve küçük işletmelerde NAS (ağa bağlı depolama) sistemler için üretilmiştir.

WD Red Pro: Küçük işletmelerin kurumsal sınıf NAS sistemlerinde, yüksek performans ve güvenilirlik için optimize edilmiştir.

Etiketler: » »
Share
1032 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+6 = ?