logo

Witty Commerce’in Tüm Operasyonları Süha Özarar’a Emanet

mh_witty_commerce_suha_ozarar

Witty Commerce Tüm Operasyonların Direktörü Süha Özarar

Witty Commerce, tecrübeli isimleri kadrosuna katmaya devam ediyor. Süha Özarar, yaklaşık otuz yıllık tecrübesini Witty Commerce ailesine aktaracak. Özarar, Witty Commerce’ta tüm operasyonlardan sorumlu olacak ve şirketin büyüme stratejilerini belirleyen ekipleri de yönetecek.

Süha Özarar kimdir?

Üniversite lisans eğitimlerini Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi ve Boğaziçi Üniversitesinde tamamlayan Gürel Süha Özarar, işletme alanında yüksek lisans eğitimini ise İstanbul Üniversitesi’nde tamamladı. Satış ve Pazarlama Yönetimi, Yönetim Organizasyon, Psikolojik Danışmanlık/Personel Yönetimi, Stres ve Kriz Yönetimi gibi konularda aldığı eğitimlere paralel 30 yıllık bir deneyime sahip Özarar, bu deneyimlerini Çukurova Holding, Kare Group, SONY EURASIA, PEPSI COLA,  ve Anadolu Holding gibi sektörün farklı şirketlerinde başarı ile gösterdi. Farklı birçok gruba yönetim, gelişim ve kurumsal danışmalık da yapan Özarar, İstanbul Üniversitesi Mezunlar Derneği üyesidir.

Witty Commerce Operasyon Direktörü Süha Özarar “2017 yılı için yol haritamızı çizdik ve yeni stratejilerimizi belirledik. Ekip olarak hedef büyütürken; farklı ve niş alanlara yöneldik. E ticaret ve online marketing alanında fark yaratan özel projelerle sektörde ses getirmek için yola çıktık. Gündemimizde özelleştirme, kişiselleştirme, yeni tasarımlar, yeni iletişim metotları olacak. Bunun yanı sıra sektörde her şeyin tümüyle değişeceği yeni bir trendler üzerine çalışmalarımıza hız verdik” dedi.

Etiketler: »
Share
667 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+5 = ?