logo

Workcube, Yeni Ürünü W3 Catalyst’i Tanıttı

mh_workcube_catalyst_etkinlik

Workcube, bulut ve endüstri 4.0 vizyonu il geliştirdiği yeni ürünü W3 Catalyst’i görücüye çıkardı.

19 Ekim 2016 tarihinde İstanbul Hilton Kozyatağı’nda gerçekleşen toplantıya Workcube kullanıcıları, iş ortakları, akademisyenler, yönetim danışmanları ve bilişim profesyonelleri katıldı. Workcube, bulut üzerinde çalışan ve Endüstri 4.0 vizyonu ile geliştirilen yeni ürünü W3 Catalyst ile işletmelere sunduğu yeni iş modellerini ve bulut platformunun avantajlarını anlattı.

Workcube CEO’su Ömer Turhan “2000’li yılların başından beri sadece ve sadece web tabanlı iş uygulamaları geliştiriyoruz ve en başından beri internet her şey olacak vizyonuna sahiptik ve yeni bir dalga geldi. Bu dalgada Bulut, Endüstri 4.0, Nesnelerin interneti gibi ilham veren kavramlara sahibiz artık. Tecrübelerimiz ve kavramlar yeni markamız W3 Catalyst için ilham kaynağı oldu” dedi. ERP, CRM ve HR başta olmak üzere kapsamlı çözümleri bulut üzerinde tümleşik olarak sunan W3 Catalyst ile dünyaya açılmak istediklerini belirten Turhan “şu ana kadar internetin sebep olduğu değişim gelecekte yaratacağı değişimin çok küçük bir kısmı. Değişim esas şimdi başlıyor. Her şeyin buluta taşındığı, nesnelerin internetinde iş dünyasının yaşadığı değişim süreci, ihtiyaçları ve rekabet koşullarını da değiştiriyor. İşletmeler artık kolaylaştırıcı, hızlandırıcı, verimli ve de yenilikçi iş modelleri arıyor. Artık bilgisayara, yazılıma ihtiyaçları yok. Aslında işletmelerin talep ettiği “rekabetçi gücümü nasıl arttırabilirim? Hiç değilse koruyabilir miyim? W3 Catalyst, işte bu noktada devreye girecek. İş modelleri geliştiren, iş reaksiyonlarını düzene sokan, hızlandıran Katalizör olarak tanımladığımız danışmanlarımız ve bulut üzerinde koşan teknolojiler bir araya gelecek. Bu işletmelere “rekabetçi güç” olarak geri dönecek” dedi. Öncelikli hedeflerinin Türkiye’de 1.000 yeni Katalizör iş ortağı geliştirmek istediklerini belirten Turhan “Katalizör esas olarak yeni nesil iş danışmanlığının adıdır. Bu kişiler işletmelere giderler, checkup yaparlar, iş süreçlerini iyileştirirler ve yeni iş modelleri geliştirerek verimliliği ve karlılığı, en önemlisi dayanıklılığı arttırmaya çalışırlar ve bunları yaparken işletmeyi buluta taşırlar, ölçülebilir ve sürekli iyileşen bir sistem inşa etmeyi hedeflerler. İşte bizim öncelikli hedefimiz bu insanları yetiştirmek” dedi. Bu doğrultuda yakında bir meslek kuruluşu ve bir üniversite ile ortaklaşa bir program anons edeceklerinin söyleyen Turhan, mevcut ERP, CRM gibi yazılım satan veya implementasyon yapan şirketleri de bu işbirliğine katılmayı davet etti. “Özellikle kod geliştiriciler için de W3 Catalyst ile bütünleşik ürün geliştirme ortamı sunduklarının rahatlıkla eklentiler yapılabildiğini ve geliştirici firmalara “gelin ürünlerimizi birleştirelim” dedi.

Entegre ve maliyet avantajlı ERP, CRM ve HR çözümlerinden oluşan W3 Catalyst, bulut platformlarının maliyet ve verimlilik avantajlarını tercih eden kurumlara ve işletmelerin katalizörü olmak isteyen çözüm ortaklarına sunduğu yeni iş modeliyle rekabet üstünlüğü sağlayacak.

Etiketler: » » » » »
Share
1376 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+8 = ?