logo

Wyndham Grand İstanbul Levent 1 Yaşında

mh_wyndham_grand_istanbul_levent

Özdilek Holding’in İstanbul’daki Özdilek Center karma projesi içerisinde konumlanan Wyndham Grand İstanbul Levent, açılışının birinci yılını kutladı. Yüksek seviyede müşteri memnuniyeti ile hizmet vermeye devam ediyor. Gezginlerin en uğrak sitesi Booking.com’da 9,1 müşteri memnuniyeti puanına sahip Wyndham Grand İstanbul Levent, İstanbul’a hem seyahat hem de iş için gelen misafirlerin ilk tercihi haline gelerek ilk bir yılın sonunda, yıllık %75 otel doluluğuna ulaştı.

Birbirinden konforlu ve lüks 389 misafir odasıyla yerli-yabancı konuklarına en iyi hizmeti veren Wyndham Grand İstanbul Levent, 1.200 kişiye kadar değişen kapasiteye sahip, çoğu gün ışığı alan 22 adet toplantı – balo salonları ve helikopter pistiyle de iş dünyasının önemli organizasyonlarına imza atıyor.

Wyndham Grand İstanbul Levent, birinci yılında ulusal ve uluslararası 14 büyük kongreye ve yüzlerce büyük organizasyona ev sahipliği yaptı. Bu büyük başarılı organizasyonlar sayesinde 2016 yılı için şimdiden 20 adet büyük çaptaki kongre ev sahipliğine dair anlaşma imzalandı.

Yüksek Müşteri Memnuniyeti

3200 m2 büyüklüğündeki Qualitasspa & Wellness Center, açık ve kapalı havuzu, restoranlar ve gece kulübü ile İstanbul’un önde gelen adreslerinden olan otel, Boğaz ve Haliç manzarasıyla da misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

Misafirlerini Spa deneyimi de sunan Qualitasspa Sağlıklı Yaşam Merkezi, uzman terapistleri ve deneyimli ekibi ile müşteri memnuniyeti sağlıyor.

Wyndham Grand İstanbul Levent içerisindeki Carême Restaurant’a öğle ve akşam yemekleri bir ziyafet havasına bürünüyor. Sunumu ve lezzetiyle misafirlerini büyüleyen menüsü ile Carême Restaurant, lezzetten ödün vermeyen konukların vazgeçilmezi oluyor.

www.wyndhamgrandlevent.com

Etiketler: » » » »
Share
1399 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+3 = ?