logo

Xbox One S All-Digital Türkiye’de Satışa Çıktı

Alışılmışın dışında disksiz yapısıyla tüm dünyanın dikkatini çeken Xbox One S All-Digital, Türkiye’deki oyunseverlerle buluştu. Tamamen dijital oyunlardan oluşan ve her yerden erişilebilen kütüphanesiyle dikkat çeken ürün, gücünü bulut teknolojisinden alıyor. Kullanıcılar, oyunlarını, kayıtlarını, yedeklerini bulutta saklayabiliyor ve istedikleri yere kolayca taşıyabiliyor. Türkiye’de ilk olarak Hepsiburada ve Vatan Bilgisayar’da satışa sunulan konsol, içerisinde Sea of Thieves, Minecraft ve Forza Horzion 3 oyunları ön yüklü olarak geliyor.

Yeni çıkan oyunları anında oynama şansı

Konsol, ön sipariş ve ön yükleme imkanlarıyla sabırsız oyuncuları sevindiriyor. Yeni çıkacak oyunları heyecanla bekleyen ve herkesten önce oynamak isteyen kullanıcılar, konsol sayesinde oyunları çıktıkları an oynayabiliyor. Dijitale yönelen oyunseverler, Adil Kullanım Kotası’nın da kaldırılmasının ardından fiziksel yerine sınırsızca indirebildikleri dijital oyunları tercih ediyor. Ayrıca Xbox Game Pass ile 100’ün üzerinde oyunu keşfederek ve indirerek dijital oyun kütüphanesini genişletebiliyor. Xbox konsolları ve PC’lere özel bir servis olan Game Pass, aylık 29.99 TL fiyatıyla her ay yeni ve güncel oyunları kullanıcılarına sunuyor.

Yüksek performansına göre uygun fiyat

4K çözünürlüğüyle Ultra HD video akışı sunan ürün, 1TB HDD depolama alanıyla da dikkat çekiyor. Konsol içerisinde 8 çekirdekli 1,75 GHz Custom Jaguar işlemci, 1,4 teraflopluk ekran kartı ve 8 GB DDR3 RAM bulunuyor. Performansından hiçbir ödün vermeyen konsol, disksiz yapısı sayesinde rakipsiz fiyatıyla Vatan Bilgisayar ve Hepsiburada’da oyunseverlerle buluşuyor.

Etiketler:
Share
954 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+3 = ?