logo

Yada Beach Club Büyükada’da Misafirlerini Ağırlıyor

mh_yada_beach_club

Yada Beach Club bu yaz Büyükada’nın en bakir koyunda yer alan Eskibağ plajına yepyeni bir konsept kazandırdı ve İstanbul’dan çok da uzaklaşmadan, muhteşem bir koyda kaliteli vakit geçirmek isteyenleri bekliyor. Ege koylarının yalın ve şık çizgisini Büyükada’ya taşıyan Yada Beach Club’a kıyıdan özel teknelerle ulaşılıyor. Ayrıca büyük tur yolunda faytonla ilerlerken veya yürüyüş yaparken misafirleri Yada Beach Club tabelası karşılıyor.

Haziran’da hizmet vermeye başlayan mekan huzurlu, kalabalıktan uzak bir kaçış noktası. Sabahın erken saatlerinde başlayan keyif ve huzur, gün boyunca leziz yemekler, kaliteli servis ve iyi müzik ile eğlence devam ediyor. Güneşin denize batışını izleyerek gece saatlerine uzanan Yada Beach Club misafirleri, yazın tadını bu sezon İstanbul’da çıkarıyor.

Usta ellerden çıkma enfes lezzetlerle iddialı

Yada Beach Club’da çoğunlukla organik malzemelerin kullanıldığı enfes yemekler hazırlayan restoranlar bulunuyor. Yada Sushi şeflerinin uzman ellerinden çıkma suşiler, meze konseptini yeniden yorumlayan Meze de Bistro, dünya mutfaklarının eşsiz örneklerinden lahmacun, pide ve hamburger gibi atıştırmalıklara kadar zengin seçenekler sunan Mest Restaurant, denize karşı içkinizi yudumlayabileceğiniz Sunset bar ile, 3’üncü dalga kahvelerin en iyileri ve ev yapımı dondurmalar Yada Beach Club misafirlerini bekliyor.

Büyüleyici Sunset Party, DJ performansları, Jazz geceleri…

Yada Beach, akşam saatlerinin yaklaşması ile keyfi doruğa taşıyor. İnsanın tüm duyularını harekete geçiren günbatımı, Sunset Party ile daha da büyüleyici hale geliyor. Günün farklı saatlerine uygun tarzdaki DJ performansları, Yunan müzikleri ile sirtaki, Türk geceleri, Full Moon Party, Jazz etkinlikleri, ateş dansı ve Pazar defileleri gibi etkinliklerin yanı sıra, çocuklar için de farklı aktiviteler düzenleniyor.

Özel teknelerle koya demirlemek mümkün

Yada Beach Club misafirleri, koya İstanbul kıyılarından özel teknelerle ulaşabiliyor. Büyükada, Kartal ve Bostancı Şehir Hatları iskeleleri ile komşu adalar Burgaz ve Heybeli’den Yada Beach’in tekneleri kalkıyor. Dileyenler kendi teknesi ile de gelerek demirleyebiliyor ve hem koydaki harika restoranlarda yemeğini yiyip, hem de eğlenceli etkinliklere dahil olabiliyor.

Etiketler: »
Share
1208 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+9 = ?