logo

Yelda Aslan’dan “Rocky Girl” Tarzı Defile

mh_defile_yelda_aslan

26 Aralık 2015 tarihinde Bomonti İmperial Hotel’de Eski Beşiktaş Lions Kulübü Derneği organizasyonu ile “Yelda Aslan 2016-2017 Sonbahar Kış Defilesi” gerçekleştirildi.

Uluslararası Lions 118-T Yönetim Çevresi Federasyonu “LIONS TECRÜBENİ PAYLAŞ YAŞAM EVİ” yararına yapılan olan bu anlamlı gecede moda tasarımcısı Yelda Aslan  defilesi geceye imzasını attı. Başarılı ve genç moda tasarımcısı Yelda Aslan defilesinde ünlü mankenler  ‘Rocky Girl’ olarak podyuma çıktı. Koreografisini ünlü koreograf Asil Çağıl’ın yaptığı defilede Günay Musayeva, Sema Şimşek, Tuğçe Sarıkaya, Yağmur Ayaz, Sanem Balcı,  Chantal  Bruijn, Gözde Coşkun, Hande Aras, Jenya Krivenko, Gamze Balım, Özlem Karaoğlu ve Parıl Erdem, Dilek Çelik, Aycan Demircan ve Olga Fabi gibi  ünlü modeller podyuma çıktı.

İş ve sanat camiasının yoğun ilgi gösterdiği defilede koleksiyonun farklılığı ve sıra dışılığı dikkat çekti. Başarılı modacı Yelda Aslan güçlü kadından yola çıkarak hazırladığı koleksiyonuna “Rocky Girl” adını vermiş. Sunuculuğunu başarılı sunucu Ece Pirim’in yaptığı gecede defileye çıkan ünlü modeller Rocky gibi podyuma çıktıkları için  farklı bir heyecan yaşadıklarını dile getirdiler.

DEFİLE FOTO GALERİ (Tıklayın)

Etiketler: » » »
Share
2890 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+2 = ?