logo

Yemeksepeti, Maximum Mobil Uygulamasına Entegre Oldu

Türkiye İş Bankası’nın mobil uygulaması Maximum Mobil, İş Bankası’nın kendi müşterilerinin yanında diğer tüm bankaların kart müşterilerinin de hayatını kolaylaştıracak yeni çözümler sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda yapılan işbirliğiyle Yemeksepeti, Maximum Mobil uygulamasına entegre edildi.

Maximum Mobil uygulamasının App Store ve Google Play Store’da kullanıma sunulan yeni versiyonu ile uygulama müşterileri mevcut Yemeksepeti hesaplarına Maximum Mobil üzerinden erişip, seçtikleri semtin favori siparişlerini görebilecek, bunlar arasından tercih ettikleri siparişin ödemesini kolayca Maximum Mobil üzerinden tamamlayabilecek. Maximum Mobil kullanıcıları, bu uygulama üzerinden Yemeksepeti hesaplarından verdikleri geçmiş siparişlerini de semt bazlı olarak görüntüleyerek, seçtikleri siparişi yineleme ve ödemesini kolayca tamamlayabilme imkânına sahip olacak.

Ayrıca, 14 Ağustos – 15 Eylül 2017 tarihleri arasında düzenlenen MaxiPuan kampanyasına katılan Maximum Mobil kullanıcıları toplam 60 TL’ye varan MaxiPuan kazanma şansını da yakalayacak. Bu kapsamda Maximum Mobil üzerinden kampanyaya katılıp Yemeksepeti.com, Yemeksepeti Mobil veya Maximum Mobil uygulaması üzerinden 15 TL ve üzeri online ödeme yapan Maximum Kart sahipleri kampanya boyunca sürpriz MaxiPuan’lar kazanacak. Kampanyadan Maximiles, MercedesCard ve Bankamatik kart sahipleri de faydalanabilecek.

www.isbank.com.tr

Etiketler: » » » »
Share
1918 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+5 = ?