logo

Yemeksepeti Yeni Kampanyasını Tanıttı

Online yemek siparişi platformu Yemeksepeti, şarkılarıyla milyonların sevgisini kazanan Edis ve rol aldığı projelerdeki başarılı oyunculuğuyla adından söz ettiren Büşra Develi ile iş birliği yaptığı #AcıktırBeni kampanyasını 9 Temmuz’da düzenlendiği basın toplantısı ile tanıttı. #AcıktırBeni kampanyasının eğlenceli ve esprili tarzıyla dikkat çeken reklam filminin de ilk kez gösterildiği lansman toplantısı Yemeksepeti Park’ta düzenlendi.

Büşra Develi ve Edis Kampanyanın Detaylarını Anlattı

Düzenlenen lansman toplantısında; Büşra Develi, Edis ve Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın, kampanya ile ilgili merak edilenleri aktardı.  Edis kampanya ile ilgili heyecanını paylaşarak “Yemeksepeti benim için sadece yemek siparişi verdiğim bir platform değil, aynı zamanda keyifli ve eğlenceli işlerini beğenerek takip ettiğim bir platform. Yemeksepeti’nin sıradışı ve farklı bir tarzı var ve ben bunu çok seviyorum. Yemeksepeti kullanıcıları için kurye olmak sadece kullanıcılar için değil benim için de enteresan bir deneyim olacak” dedi.

Büşra Develi ise “Bir gün kurye olacağımı hiç düşünmemiştim, inanılmaz eğlenceli olacak. İyi motor kullanırım ama bakalım adresleri kolay bulabilecek miyim? Kullanıcılarla birebir etkileşimde olacağım için çok eğlenceli diyaloglarımız olacağına eminim” dedi. Büşra Develi, reklam filmi çekimlerinde en keyif aldığı sahnelerin ise reklam filminin şarkısını seslendirdikleri klip çekimleri olduğunu söyledi.

Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın, “Biz hiçbir zaman sadece yemek siparişi verilen bir platform olmadık. Yemekle birlikte eğlenceyi de servis ettik. Günümüz teknoloji çağının tüketicisi hepimizden zeki ve farklı bir mizah anlayışına sahip. Biz de interaktif işleri zeki ve farklı bir mizah anlayışıyla kurgulamayı çok seviyoruz. Ünlü iş birliğini sıra dışı bir yaklaşımla ele aldığımız #AcıktırBeni kampanyası ile kullanıcılarımıza yine benzersiz ve unutulmaz bir deneyim yaşatmayı hedefliyoruz.” dedi.

Edis ve Büşra Develi  #AcıktırBeni diyor

9 Temmuz’da yayınlanmaya başlayan reklam filminde Yemeksepeti kuryesi olarak kameraların karşısına geçen ikili hayranlarına #AcıktırBeni diyecekler. Sosyal medya üzerinden düzenlenecek yarışma sonrasında seçtikleri hayranlarına siparişlerini teslim ederek onlara şaşkınlık dolu anlar yaşatacaklar.

9-31 Temmuz tarihleri arasında devam edecek #AcıktırBeni kampanyası kapsamında; sevilen ikilinin hayranları, şirketin sosyal medya hesaplarından Edis ve Büşra Develi’nin iştahını artıracak paylaşımlar yaparak kıyasıya bir yarışa girecekler.

Kullanıcılar; Türkiye genelinde, Facebook, Twitter veya Instagram hesaplarından iştah açıcı bir yemek fotoğrafını veya videosunu #AcıktırBeni hashtag’i ile @yemeksepeti sayfasını etiketleyip paylaşarak yarışmaya katılabilecekler.

Edis ve Büşra Develi 6 Yemeksepeti kullanıcısı için kurye olacak ve bu kullanıcılarının siparişlerini sürpriz bir zamanda teslim edecekler. Ayrıca, bu şanslı isimlerden 2 kişi ise 18.250 TL değerinde 1 yıllık Yemeksepeti hediye çekine de sahip olacaklar.

Kampanyanın detayları şirketin sosyal medya hesapları üzerinden takip edilebilecek.

Sosyal medya hesapları:

https://www.instagram.com/yemeksepeticom/?hl=tr

https://www.facebook.com/Yemeksepeti

https://twitter.com/yemeksepeti

Etiketler: »
Share
970 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+2 = ?