logo

Youtube Music Servisinin Türkiye Tanıtımı Yapıldı

YouTube Kuzey Amerika Müzik Sektörü İş Geliştirme Direktörü Waleed Diab

Youtube Music servisinin Türkiye tanıtımı 23 Temmuz 2019 tarihinde İstanbul The Marmara Pera’da gerçekleşti. Türkiye tanıtımına YouTube Kuzey Amerika Müzik Sektörü İş Geliştirme Direktörü Waleed Diab ve Google Türkiye Pazarlama Müdürü Işıl Heves katıldı. YouTube Music, müzik dinlemek için YouTube tarafından geliştirilen ve müzik dünyasının kişiselleştirilebilmesini sağlayan yeni bir müzik yayın akışı servisi olarak dikkat çekiyor. Servisi, https://www.youtube.com/musicpremium  adresi üzerinden kullanabilirsiniz.  

YouTube Music Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Hepsi burada: Orijinal albümler, single’lar, remikslerle birlikte canlı performanslar ve cover’lar gibi yalnızca YouTube’da bulabileceğiniz içerikler.

– Binlerce çalma listesi: Ne yaptığınız veya nasıl hissettiğinize göre, binlerce seçenek arasından size en uygun olan çalma listesini seçin.

Hit videolar: Türkiye’den ve dünyadan hit videolar Hotlist sayfanızda. izlediğiniz videolara göre oluşan video önerileri Ana Sayfanızda.

Size özel öneriler: Ana Sayfanız, daha önce dinlediğiniz müzikler veya bulunduğunuz yere göre size yeni önerilerde bulunur.

– Akıllı arama: Adını hatırlayamadığınız şarkıları bile YouTube Music’te kolayca bulursunuz. şarkı sözleriyle veya şarkıyı tarif ederek arama yapın.

internetiniz yok mu? Sorun değil. YouTube Music Premium’a abone olun, Wifi’a bağlandığınızda Çevrimdışı Karışık Listeniz otomatik kaydedilsin. Beğendiğiniz şarkıları kendiniz de indirebilirsiniz.

Müzikseverler yeni YouTube Music’in reklam destekli sürümünün keyfini ücretsiz olarak sürerken, bir yandan da ayda 13,99 TL’ye abonelikle size arka planda dinleme, indirme ve reklamsız dinleme imkanı sağlayan YouTube Music Premium’a kaydını 29 Temmuz’a kadar yaptıran müzikseverler YouTube Music Premium’u üç ay süreyle ücretsiz olarak deneyebiliyor.

YouTube Premium Kullanıma Sunuldu

23 Temmuz 2019 tarihinden itibaren dilerseniz üyelerine YouTube Music Premium’un avantajlarının yanı sıra tüm YouTube üzerinde reklamsız, arka planda ve indirerek izleme imkanı sunan YouTube Premium (www.youtube.com/premium)’a geçiş yapabilirsiniz. YouTube Premium’un abonelik ücreti ayda 16,99 TL. Kaydını 29 Temmuz’a kadar kadar yaptıranlar YouTube Premium’u üç ay süreyle ücretsiz olarak deneyebiliyor.

YouTube Music’i hemen yüklemek için

Play Store https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.youtube.music&hl=

App Store

https://itunes.apple.com/tr/app/youtube-music/id1017492454?mt=8

Etiketler: » » »
Share
1333 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+7 = ?