logo

Zaxi Restaurant Maslak’da Açıldı

Zaxi Restaurant, İstanbul’un popüler eğlence merkezlerinin dışında kalan ancak son yıllarda kendi içinde kültürel anlamda bir hareketlenme yaşayan Maslak’ta kapılarını açtı. Bu bölgede yaşayan ve çalışanların eksikliğini çektiği buluşma noktası olmak üzere yola çıkan Zaxi, “fun & finest” konsepti ile zarif lüksü, samimiyet, eğlence ve şehrin enerjisi ile buluşturuyor.

Doğal içerikli özgün reçeteler

Zaxi Restaurant’ın dünya mutfağı ve Asya mutfaklarının yer aldığı zengin menüsü, bugüne dek Türkiye’nin ve İstanbul’un en iyi lüks otellerinin mutfaklarını yönetmiş olan Baş Aşçı Arif Kemal Doğan tarafından oluşturuldu. Doğal içeriklerle hazırlanan yemekler, özgün reçeteler ve servis yöntemlerinden esinlenilerek, Doğan’ın ilham dolu dokunuşlarıyla son haline getiriliyor. Zaxi menüsü, alanında oldukça tanınan bir Sommalier olan Emre Zeytun ve yetenekli mixologistlerin yönetiminde kendine özgü kokteyl seçenekleriyle tamamlanıyor.

Günün her saatini lezzetlendiren menü seçenekleri

Kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği hizmeti sunan Zaxi Restaurant, gündüzleri bistro konseptine göz kırpan, sıcak, keyifli ve sofistike bir atmosfer sunuyor. Öğlen yemeklerinde, özellikle iş insanları için ayrıcalıklı lezzetleri bir araya getiren, her güne farklı bir tat katan menü seçenekleri oluşturuluyor. Akşam yemeği sırasında ise tamamıyla fine-dining kimliğine bürünüyor.

Şehrin enerjisini yansıtan alternatif tınılar

Zaxi, lezzet müdavimlerinin yanı sıra, cazdan latin müziğine, alternatif ve şehirli tınılarla dolup taşacak mekanında, kaliteli eğlence arayanları da ağırlamayı planlıyor. Akşam yemeğinin ardından, Zaxi Bar misafirlerine hizmet vermeyi sürdürüyor. İlerleyen saatlerde müziğin ve eğlencenin dozunun artmasıyla Zaxi’de ortam, yerini akıllarda iz bırakacak, hareketli anlara bırakıyor.

Zaxi Restaurant kış bahçesi ile birlikte 190 kişiyi ağırlayabiliyor. Dilenirse özel gruplar ve toplantılar için ayrı bölümler oluşturulabiliyor.

Adres: Maslak Mah. Büyükdere Cad. No: 233    Sarıyer – İstanbul

www.zaxiistanbul.com

Etiketler: »
Share
2347 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+1 = ?