logo

Zyxel Genel Müdürlüğü’ne Timuçin Aksoy Atandı

Zyxel Türkiye Genel Müdürü Timuçin Aksoy

Zyxel, Avrupa bölgesindeki yeni yapılanması sonucunda Türkiye Genel Müdürü olarak Timuçin Aksoy’u göreve getirdi. Mart 2017 tarihi itibariyle operasyonu devralan Aksoy, Zyxel’in Türkiye’deki kanal operasyonunu yöneten ekibe liderlik edecek.

Zyxel Ailesi’ne katılmaktan gurur duyduğunu kaydeden Timuçin Aksoy “Zyxel kendi alanında dünyanın en önemli markalarından bir tanesi. Ağ teknolojileri alanında geniş ürün yelpazesi ile Türkiye pazarında uzun yıllardır katma değerli özel projelere imza atan Zyxel’in başarısını ekibimizle birlikte sürdürmek ve ülkemizdeki büyüme rakamlarına katkıda bulunmak en büyük hedefimiz” dedi.

Yerel pazara özel projeler

Zyxel’in küresel bir güç olarak faaliyet gösterdiği ülkelere özel önem verdiğini kaydeden Aksoy “Biz network alanında dünya çapında lider markalardan biriyiz. Faaliyet gösterdiğimiz yerel pazarlarda başta sosyal sorumluluk çalışmaları olmak üzere ülkenin şartlarına özel projeler hayata geçiriyoruz. Bu stratejimizi Türkiye’de de sürdüreceğiz. Özellikle ülkemizde bilgisayar okuryazarlığının artırılması, küçük ve orta dereceli kurumlardan ev kullanıcılarına kadar tüm toplumun internete kolayca bağlanabilmesi için de üzerimize düşeni fazlasıyla yerine getireceğiz” dedi. Zyxel’in Türkiye’de iş ortakları Zypartnerler ile gücüne güç kattığını sözlerine ekleyen Aksoy “Yeni yapılanma sürecinde yeni stratejiler üzerine odaklanıyoruz. Kanal ve iş ortaklığı yapımızı gözden geçiriyoruz. 2017 yılında da istikrarlı büyümemizi sürdüreceğiz” dedi.

Timuçin Aksoy kimdir?

Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel Yöneticiliği Bölümünden mezun olan Timuçin Aksoy, Fujitsu-Siemens, Motorola, Dell ve Cisco gibi bir çok uluslararası şirkette farklı kademelerde yönetici olarak görev aldı. Zyxel bünyesine katılmadan önce Aksoy, Ruckus Wireless’ta Türkiye Ülke Müdürü olarak çalışmalarını sürdürdü. Bilişim alanında yirmi yılın üzerinde bir tecrübeye sahip olan Aksoy, iyi derece İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Etiketler: »
Share
828 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+9 = ?