logo

Zyxel, Kadrosunu Kenan Kesen İle Güçlendirdi

Zyxel Türkiye Servis Sağlayıcılar ve Kurumsal Müşterilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kenan Kesen

Zyxel, Türkiye ofisini transferlerle güçlendiriyor. Son birkaç aydır insan kaynağı yatırımlarını hızlandıran firma son olarak sektörde 25 yılı geride bırakan başarılı bir ismi Zyxel Türkiye bünyesine dahil etti. Sektörün deneyimli ismi Kenan Kesen, Servis Sağlayıcılar ve Kurumsal Müşterilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak Zyxel Türkiye ofisinde göreve başladı.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olan Kenan Kesen, yüksek lisans derecesini de ODTÜ’de Toplumsal Cinsiyet ve Kadın Çalışmaları alanında yaptı. Kariyerine PTT’de İletim Planlama Mühendisi olarak başlayan ve sonrasında Türk Telekom’da da bu görevini sürdüren Kesen, Alcatel-Lucent’ta Program Yöneticisi, İş Geliştirme Müdürü ve Grup Koordinatörlüğü görevlerinde bulundu. Kesen, son olarak 160 ülkede 500’den fazla telekom operatörüne satış yapmakta olan Çin merkezli ZTE Telekom şirketinde Satış Direktörlüğü görevini yürüttü. Evli ve iki kız çocuğu babası olan Kesen, iyi derecede İngilizce ve İtalyanca biliyor.

Zyxel’e katılmış olmaktan duyduğu heyecanı dile getiren Kesen “Zyxel Türkiye bünyesinde görev almaktan çok mutlu ve aynı zamanda gururluyum. Bu görevimde, uzun yıllardır katma değerli özel projelere imza atan Zyxel’in mevcut başarısını sürdürme ve ülkemizdeki büyüme rakamlarına katkıda bulunmayı hedefliyorum. Ayrıca, Servis Sağlayıcılar ve Telekom sektöründen yeni fırsatları ve yeni ilişkileri de Zyxel’e kazandırmayı umuyorum” dedi.

Etiketler: »
Share
1643 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+4 = ?