logo

Zyxel Kullanıcıları Bitdefender Antivirüs İle Korunuyor

Bitdefender Antivirüs, Zyxel Communications ile işbirliğine imza attı. Bu stratejik iş ortaklığı ile artık Zyxel güvenlik cihazlarının portföyünde Bitdefender Antivirüs’ün anti-malware hizmetleri bulunacak. Anlaşma sayesinde Amerika’daki Zyxel ZyWALL kullanıcıları üyelik yoluyla Bitdefender Antivirüs hizmetlerinden faydalanabiliyor ve çevrimiçi tehditlere karşı en yüksek ağ korumasına ağ performansları düşmeden sahip oluyor. Saniyede 40 Gigabyte’ı aşabilen tarama hızıyla Bitdefender Antivirüs teknolojisi, Zyxel kullanıcılarının çevrimiçi güvenliğini en üst düzeye taşırken sistem kaynaklarına ise minimum düzeyde etki ediyor.

“Zyxel Kullanıcıları İçin Mümkün Olan En İyi Koruma”

İşbirliğiyle ilgili Bitdefender Antivirüs Teknoloji Lisanslama ve Servis Sağlayıcısı Başkan Yardımcısı Jose Lopez “Zyxel ile çalışmaya başlayarak dünyaca tanınan kalitesiyle en üst düzey siber güvenlik korumasını sunan Bitdefender Antivirüs’ün kullanım kapsamını daha da genişletebildiğimiz için çok mutluyuz. Bu işbirliği ile Zyxel müşterileri, siber güvenlik sektörünün lideri konumunda bulunan Bitdefender Antivirüs teknolojisini kullanma imkanı bulacak” dedi.

Zyxel’in Kuzey Amerika Satış İşlemleri Başkan Yardımcısı David Soares “Bitdefender Antivirüs’ün Zyxel ZyWALL portföyüne eklenmesi kullanıcılarımıza mümkün olan en iyi korumayı ulaştırma kapasitemizi güçlendirecek ve anti-malware hizmet seçenekleri arasında bizi rakipsiz kılacak” dedi.

Etiketler: » » » »
Share
906 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+6 = ?