logo

Epson, SIGN İstanbul’da Yatırımcıları Yeni Yazıcı Modelleriyle Buluşturdu

Epson Türkiye Ticari ve Endüstriyel Ürünler Kanal Müdürü Ersel Şamiloğlu

20-23 Eylül 2018 tarihleri arasında düzenlenen SIGN İstanbul’a iki ana distribütörü Tecpro ve Lidya ile katılan Epson, sergilediği geniş format yazıcı modelleriyle yatırımcıların ilgi odağı oldu.

Yeni model: F2100 DTG T-shirt ve promosyon baskı makinesi

Epson Türkiye Ticari ve Endüstriyel Ürünler Kanal Müdürü Ersel Şamiloğlu “Sektörün en önemli etkinliklerinden SIGN İstanbul’a, mevcut geniş ürün yelpazemize yeni modelimiz SC-F2100 DTG T-shirt ve promosyon baskı makinesini ekleyerek katıldık. Yüksek üretkenlik ve kalite sunan, direk t-shirte basabilen (Direct To Garment) yazıcı arayan üreticiler için Epson SureColor F2100 ideal çözüm sunuyor. Model, üzerine yerleştirilen QR kodu sayesinde düzenli bakımların telefondan direk izlenebilmesini sağlıyor. Ayrıca eklenen beyaz mürekkep çalkalama (white ink cycle) sistemi ve yeni baskı modları ile maliyetler yüksek oranda düşüyor” dedi.

Tek modelle iş kurma fırsatı

Özellikle yeni iş kurmak isteyen girişimcilerin, sundukları çözümlere yönelik yüksek beğenisinden çok memnun olduklarını belirten Şamiloğlu “Yılın son çeyreğine girerken yatırımcılarla verimli bir etkinlikte buluştuk. Biz Epson olarak çok büyük bir avantaj sunuyoruz ki bu da tek bir modelle dahi iş kurabilme fırsatı. Epson Sure Color SC-F6200, F7200, F9300 ve F2100 modellerimizle; ahşaptan seramiğe, mermerden cama ve direk t-shirte dilediğiniz tüm malzemelere baskı alabiliyorsunuz. Yani tek bir modelle özel tasarım hediyelik eşya veya iç dekorasyon konusunda iş kurmanız mümkün” dedi.

Tekstil ve reklamcılık sektörlerine yönelik geniş format baskı çözümlerinde yatırımcıların ihtiyaçlarını karşılayan Epson, segmentteki liderlik iddiasını da koruyor. Sadece 2013 – 2016 yılları arasındaki sürede dahi dünya genelinde toplam 11 bin adetlik geniş format tekstil yazıcısı satışıyla farkını ortaya koyan kurum sektöre yatırım yapmaya devam edecek.

www.epson.com.tr

Etiketler: » » »
Share
1299 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+10 = ?