logo

Hilton Istanbul Maslak, Sanal Toplantılar İçin “Greenbox” Hizmeti Veriyor

Pandeminin ardından başlayan yeni normalleşme süreci, beraberinde toplum düzenini ve alışkanlıkları da değiştirmiş durumda. Dijital dünyanın ve özellikle teknolojinin gücünü fazlasıyla kanıtladığı yeni normal düzende, hayatın her alanında dijitalleşmeye tanıklık ediyoruz.

Dijitalleşmeyi her alanda uygulamaya özen gösteren Hilton Istanbul Maslak, Hilton CleanStay with EventReady güvencesi ile pandemi koşullarına uygun bir şekilde dijital canlı etkinlik stüdyosu ile katılımcılara ileri teknoloji sayesinde yüz yüze ve sanal olarak yapılan toplantıları birleştirme fırsatı sunuyor.

Alternatif toplantı hizmeti

Yeni normal düzende yüz yüze ve kalabalık toplantıların sakıncalı olma durumunu göz önüne alan Hilton Istanbul Maslak, konuklarına alternatif bir toplantı konsepti sunuyor. Fiziksel katılım dışında internet üzerinden de canlı olarak katılım sağlanabilecek bu teknolojinin gerçekleştiği “greenbox” adlı stüdyolardaki arka plan tasarımlarında, sınırsız bir yaratıcılık imkanı sunuyor.

Amaç, işinizi daha ileriye taşımak

Hilton Istanbul Maslak’ın canlı stüdyoları, yıl sonu toplantılarından ürün lansmanlarına, eğitim toplantılarından seminer ve konferanslara, her türlü organizasyon için özlenen bir atmosfer oluşturuyor. Önceden kaydedilmiş veya canlı akış etkinlikleri ile izleyicilere farklı yayın kanalları aracılığı ile ulaşabilme imkanı sunan bu teknolojinin amacı, işinizi daha ileriye taşımaktır.

Her nerede olursa olsun, tamamen güvenli ve steril etkinlik alanlarımızın birinde, sınırlı sayıda kişinin canlı olarak katıldığı, diğer katılımcıların aynı anda sanal olarak bağlantı kurduğu etkinlikler ile organizasyonlarınızı Hilton Istanbul Maslak kanallarında pazarlama avantajı bulabilirsiniz.

Uzman ekip tarafından profesyonel yönetim

Hilton Istanbul Maslak, uzman bir teknik ekip tarafından profesyonelce yönetilecek teknik altyapı ile güvenilir görüntü, ses, video konferans sistemi, kablosuz sunum cihazı ve yüksek hızda internet bağlantısı sağlıyor. Bununla birlikte sunulan pakette, sahne ölçülerinin sağ-sol uzunluğu 8 metre, yüksekliği 4 metre, iç derinliği 2,5 metre ve sınırsız farklı ekran görsel tasarım çalışması da sunuluyor.

Hilton Istanbul Maslak ekibi, alışık olunan Hilton misafirperverliği ile yeni normalleşme sürecinde de misafirlerini karşılamaya devam ediyor.

Adres: Maslak Mah. Büyükdere Cd. No: 233   Sarıyer – İstanbul

Etiketler: »
Share
4999 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+7 = ?