logo

Intertech, Teknopark İstanbul’daki Yeni Binasının Temelini Attı

mh_intertech_teknopark

Intertech, önemli bir yatırıma imza atarak, Türkiye’nin inovasyon merkezi Teknopark İstanbul’daki yeni binasının temelini attı. Tüm Intertech birimlerinin aynı çatı altında toplanarak önemli bir sinerji yaratacağı yeni bina, Intertech’in kurulduğu günden bu yana odağına aldığı “inovasyon” vizyonu doğrultusunda müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunma, işlerine katma değer sağlama ve rekabet avantajı kazandırma ilkesi doğrultusunda önemli bir adım olarak öne çıkıyor.

Intertech’in yeni binasının temel atma töreni 23 Şubat 2015 tarihinde Intertech Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Ateş ve Genel Müdürü Ömer Uyar’ın ev sahipliğinde Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin ve Teknopark İstanbul Genel Müdürü Dr. İsmail Arı katılımıyla gerçekleştirildi.

Ateş: “Daha büyük başarıları yeni evimizde karşılayacağız”

Intertech Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Ateş, iddialı işlere imza atan bir kurum olarak değişimi kendi içlerinde de yoğun şekilde yaşadıklarını vurguladı. Ateş, Intertech’in tüm birimlerini, inovasyon üssü Teknopark İstanbul’da tek çatı altında bir araya getirecek yeni binasının daha ileri teknoloji, ürün ve servisleri hayata geçirmek, müşterilere daha yüksek katma değer sağlamak üzere yeni bir motivasyon sağlayacağını belirtti. Ateş “Intertech olarak kurulduğumuz günden bu yana işimizin odağına ‘müşterilerimizi’, hizmetlerimizin kalbine ‘inovasyonu’ yerleştirdik. Daima “müşteri ne ister?” sorusunu sorduk. Bu ihtiyaçları karşılamak için de kurumsal genlerimizde var alan yenilikçilik tutkumuzu rehber edindik. Bugün itibarıyla, sayıları 850’yi aşan genç, dinamik mühendis kadromuz ile yüzde yüz yerli ürün ve hizmetler geliştiriyoruz. Toplamda 7 ülkede 26’sı banka olmak üzere 43 finansal kuruma müşteri yönetimi, iş süreçleri yönetimi, finansal uygulamalar, iş zekası ve dağıtım kanalları yönetimi alanlarında ürün ve hizmet sunarak önemli bir başarı hikayesine imza atıyoruz” dedi.

Yenilikçi ve modern bir proje

Ateş “Ülkemizde Ar-Ge faaliyetlerinin, inovasyonun ve teknolojik üretimin desteklendiği, girişimciliğin tetiklendiği İstanbul Teknopark gibi bir ekosistemin içinde bugün bizleri bir araya getiren bu önemli yatırım, Intertech ailesinin yazdığı başarı hikayesini çok daha üst noktalara taşıyacaktır. Lokasyonu çalışanlarımız tarafından belirlenen, Intertech’in kendi öz varlığı olacak bu projenin hali hazırdaki sinerjimize ve “ortak aklımız” kılavuzluğundaki çalışmalarımıza önemli katkılar sağlayacağına yürekten inanıyorum. Bu süreçte emeği geçen değerli Intertech yöneticilerinin gayretlerine ve titiz çalışmalarına teşekkür ediyor; yeni evimizin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Türkiye’nin en önemli inovasyon merkezlerinden kabul edilen, Savunma Sanayii Müsteşarlığı ve İstanbul Ticaret Odası ana ortaklığında kurulmuş Teknopark İstanbul’da temeli atılan bina, modern ofis ve sosyalleşme alanları, yeşil bina olma özelliği ve teknolojik altyapısıyla öne çıkıyor. Yüksek teknoloji barındıran eğitim ve toplantı salonlarının yanı sıra Canlı Demo Center ve Kullanıcı Deneyimi Geliştirme Odası gibi yenilikler de çalışanların hizmetine sunuluyor.

www.intertech.com.tr

Etiketler: » » » » » »
Share
3185 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+9 = ?