logo

KarıKoca Gaming, Oyun Dünyasına Farklı Bir Bakış Sunuyor

mh_karikoca_gaming_gorsel

KarıKoca Gaming 2014’ün Şubat ayında İlker Karaş ve Ceyda Doğan Karaş’ın ortak fikirleri olarak hayata geçmiş bir proje. Gamer bir çiftin bakış açısıyla sosyal hayat ve teknoloji masaya yatırılıyor. KarıKoca Gaming, hayatının her evresinde oyunlarla iç içe olan insanların merak edeceği konulara ve içeriklere doğrudan odaklanacakları bir platform olarak düşünülmüş.

Video oyunları ve teknolojik ekipmanlar için içerik videoları, yazılı / videolu incelemeler, canlı yayınlar ve özel makaleler üzerinden yürüyecek olan KarıKoca Gaming, oyuncuların sıkça takip ettiği konu başlıklarını da bünyesinde barındıracak.

Web sitesinde dijital oyun indirimlerinden oyuncu kitlenin ilgileneceği kültür sanat haberlerine, spor & elektronik spor haberlerinden merak edilen teknolojik gelişmelere, dijital ürünlere ve hayata dair bir çok konu incelenerek takipçilerine sunulacak. Kimi zaman gözden kaçan filmleri oyuncularla paylaşacak kimi zaman da eski bir albümü ya da yeni çıkmış bir sanatçıyı oyuncu gözünden değerlendirecekler.

“Oyuncunun hayatı” kalıbının bir ileri adımı olan “evli oyuncuların yaşam tarzı” kalıbını insanlarla tanıştırarak oyun kültürünün insanların hayatındaki bir tabu ya da engel niteliğinden çok birleştirici ve sosyalleştirici anlamına dikkat çeken sitede oyun kültürünün bir alt kültür ya da ikinci planda kalan bir akım olmadığını, hayatın her köşesinde karşılaşabildiğiniz ve hayatın merkezindeki bir eğlence anlayışı olduğunu da takipçilerine sunacaklar.

Bilgi için: http://karikocagaming.com

Etiketler: » » » » » »
Share
6854 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+4 = ?