logo

Kısa Mesafeden Dev Ekranda İzleme Keyfi

mh_benq_w1080st

Astel Elektronik güvencesiyle satışa sunulan “BenQ W1080ST+”, taşıdığı özellikleriyle “basit bir ev projeksiyonu”nun çok ötesine geçiyor; evlerde projektör kullanımını zor olmaktan çıkarıp kolay ve eğlenceli hale getiriyor.

Açıklayıcı görsel yönergeleri ile kullanıcı dostu arayüzüne sahip olan, çok basit kurulum sihirbazıyla herkesin stressiz bir şekilde kolayca kurulumunu yapabileceği cihaz, 1,5 metre gibi çok kısa kullanım mesafesinde dahi “254 cm”lik geniş bir ekran açabilirken, 3 boyutlu Full HD görüntü kalitesi ve kablosuz görüntü aktarımı özellikleriyle her ortamda kaliteli bir projeksiyon deneyimi sunuyor.

“Yan projeksiyon”, MHL (mobil yüksek çözünürlük linki) bağlantısı, “1.2x flexible zoom”, “10W” hoparlör gücü, 500:1 ANSI kontrast oranı, 2200 ansilümen parlaklık, “BrilliantColor” renk uyum teknolojisi ve “DLP DarkChip3” görüntü teknolojisine sahip cihaz, tamamen yeni Wireless Full Hd Kit ile uyumlu olarak çalışıyor.

Geniş Ekran Görüntüsünü Bir Odadan Diğerine Paylaşın!

W1080ST+ BenQ’nun geliştirdiği yeni nesil Full HD kablosuz aktarım teknolojisi, yan projeksiyon ve kısa atım özellikleri sayesinde evlerin tüm odalarında rahatlıkla kullanılabilecek en esnek ev sinema projeksiyon deneyimini tüketicilerin beğenisine sunuyor. Mekan kısıtlaması yok. Metrelerce kablo döşeme sorunu yok. Odaları ve mobilyaları projektöre göre dizayn etme derdi yok. İlk kullanışta sadece bir kereliğine kurulumu yapılan yepyeni Kablosuz Full HD Kit ile dev ekranda Full HD keyfi “takıp çalıştırmak” kadar kolay. Kapsama mesafesi 30 metreye varn BenQ’nun benzersiz kablosuz aktarım teknolojisi ile bir odadan diğerine sıkıştırılmamış 1080p Full HD içerik aktarmak hem çok kolay hem de üstün performanslı. Kablosuz aktarım performansını daha da üst seviyeye çekmek için geliştirilen DFS (dynamic frequency selection) anti-parazit teknolojisi ile sinema keyfi istenmeyen kesintilerle bölünmüyor.

Görsel Şölen Başlasın !

Cihazın sahip olduğu” ISFccc” sertifikası sayesinde kullanıcılar istedikleri takdirde “Imaging Science Foundation” (ISF) ile iletişime geçebiliyor ve projektörlerinin renk performansını evlerinin ortamına en uygun şekilde kalibre ettirebiliyorlar.

Full HD görüntüsünün yanında, yüksek ses kalitesi ile filmlerin, videoların ya da oyunların tadını çıkaran kullanıcılar, ayrıca dahili olarak gelen “10W” hoparlörler ile profesyonel bir şekilde en derin bas sesler de dahil olmak üzere tüm sesleri eksiksiz olarak duyuyorlar. Önceden tanımlı modlarla ve ekolayzer ayarlarıyla ses tercihlerini de kolayca seçebiliyorlar.

Yüksek 2200 Ansi lümen parlaklık, 500:1 ansi kontrast oranı, 6 segmentli renk tekeri ve “BrilliantColor” ile iyi bir görsel deneyim sunan “W1080ST+”, “DLP DarkChip3” ve “DMD” teknolojileri ile geliştirilmiş olduğu için derin ve gerçek siyahlar dahil olmak üzere en ufak detayları bile gözler önüne seriyor.

Cep telefonunuzdaki görüntüleri dev ekranda izleyin! 

MHL (Mobil yüksek çözünürlük linki) teknolojisini içinde barındıran cihaz ile; “MHL” kablosu ya da “Roku” gibi 3’ncü parti aparatlar kullanılarak, MHL bağlantısına sahip akıllı cihazlardaki görüntüler de büyük ekranda kolayca paylaşılabiliyor.

Etiketler: » » » » » » »
Share
1927 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+3 = ?