logo

Logitech MX Anywhere 2 Wireless Mouse Her Yüzeyde Çalışıyor

mh_logitech_mouse

Logitech’in yeni kablosuz mouse’u Logitech MX Anywhere 2 Wireless Mobile Mouse cam dahil tüm yüzeylerde yüksek performans sunuyor.

Gelişmiş Darkfield Lazer Sensörü ile cam dahil her yüzeyde çalışabilen cihaz, şık tasarımı ve bir çantaya sığabilecek kompakt boyutu ile rahatça her yere taşınabiliyor ve uzun saatler kullanım kolaylığı sunuyor.

Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız “Bağlantısı, boyutu ve rahatlığıyla Logitech MX Anywhere 2 Wireless Mouse, ödüllü mouse’umuz MX Master’ın taşınabilir versiyonu. Logitech MX Anywhere 2, dilediğiniz her yerde çalışmak üzere tasarlanmış ve bugüne kadar sunduğumuz en iyi çok yönlü mouse” dedi.

Çift bağlantı özelliği sunan cihaz, Pico Unifying alıcısı veya Bluetooth Smart teknolojisi üzerinden Windows veya Mac bilgisayarlara rahatlıkla bağlanabiliyor. Aynı anda üç ayrı cihazla eşleşebilen cihaz, Logitech Easy-Switch  tuşu aracılığıyla tek bir dokunuşla masaüstü bilgisayar, laptop ya da tablet arasında kolayca geçiş imkanı sunuyor. Cihazın kaydırma tekerleği uzun dokümanları veya web sitelerini hızlıca incelemenize imkân veren yüksek hızlı kaydırma özelliği (hyperfast scroll) ve daha dikkatli kontrol sağlayan click-to-click (tıklatmalı) modu bulunuyor.

Logitech MX Master Wireless Mouse ile benzer olarak cihaz da Logitech Options yazılımı kulanılarak kişiselleştirilerek Mac bilgisayarlardaki dokunmatik komutları uygulayabiliyor, böylece daha hassas bir kontrol sağlıyor. Cihazın şarj edilebilir pili, tam şarj edildiğinde yaklaşık iki ay pil ömrüne sahip. Bir dakikalık şarj ile iki saatlik kullanım olanağı sunan mouse’u micro-USB şarj kablosu ile bilgisayarınıza takarak kolayca şarj edebilir ve şarj olurken mouse’u kullanmaya devam edebilirsiniz.

Cihaz, Türkiye’de Ağustos 2015 itibariyle 259 TL (KDV dahil) tavsiye edilen satış fiyatı ile satışa sunulacak.

Etiketler: » »
Share
900 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+2 = ?