logo

Logitech Yeni Mouse’u MX Master’ı Tanıttı

mh_logitech_mxmaster_mustafa_uyar

Logitech Türkiye Ülke Müdürü Mustafa Uyar

Logitech, performans ustası yeni mouse’u Logitech MX Master Wireless Mouse’u 03 Haziran 2015 tarihinde Adahan Otel’de düzenlediği toplantı ile tanıttı. Logitech Türkiye Ülke Müdürü Mustafa Uyar’ın ev sahipliğindeki toplantıda endüstriyel tasarım alanında Türkiye’nin en önemli isimlerinden  Sertaç Ersayın da teknoloji dünyasındaki son tasarım trendlerini katılımcılar ile paylaştı.

Hassasiyet, hız ve konfor açısından sektörün en üstün mouse’u olarak tanımlanan cihazın çoklu ekranlar, cihazlar ve işletim sistemlerinde kullanım kolaylığı sunduğunu belirten Uyar “Şık tasarımı ile dikkat çeken cihaz, çok sayıda navigasyon seçeneği ve gelişmiş özellikleri ile bugüne kadar tasarlanan en iyi mouse” dedi.

Logitech MX Revolution ve Logitech Performance MX’den oluşan serinin son üyesi cihaz ele uygun şekilde, konfor, hız ve kontrol için tasarlandı. Elinizi ve bileğinizi doğal pozisyonda kavrayan mouse, ergonomik tuşları ve kaydırma tekerleği ile akıcı bir kullanım deneyimini sunuyor.

Tarama yaparken tekerleği çevirme hızınıza göre otomatik olarak tıklatmalı kaydırma modundan yüksek-hızlı kaydırma moduna otomatik geçiş yapabilen, hıza duyarlı tekerleğe sahip cihaz sayesinde tek çevirme hareketiyle sayfalar arasında kolayca geçiş sağlayabilirsiniz. Windows ya da Mac bilgisayarınıza Logitech Unifying alıcı veya Bluetooth Akıllı Teknoloji ile bağlanan cihaz, aynı anda masaüstü bilgisayar, laptop ya da tablet gibi üç farklı cihazla eşleşebiliyor ve Easy-Switch tuşu aracılığıyla tek dokunuşla cihazlar arasında kolayca geçiş imkanı sunuyor. Ayrıca mouse üzerinde Mac bilgisayarınızdaki dokunmatik hareketleri atayabileceğiniz özelleştirilebilir bir tuş da bulunuyor.

Logitech Options yazılımı cihazın tuşlarını ihtiyaçlarınız doğrultusunda özelleştirme imkanı sağlarken, Logitech Darkfield Laser  özelliği neredeyse her yüzeyde, camda veya parlak zeminlerde bile üstün takip özellliği sunuyor.

Şarj edilebilir bataryası bulunan cihaz, full şarj ile 40 gün kullanım; dört dakika şarj ile bir günlük kullanım sağlıyor. Işık göstergesi ile şarjın miktarını kontrol edebilir, şarj ederken de mouse’unuzu kullanmaya devam edebilirsiniz.

Cihazın tavsiye edilen satış fiyatı 299TL (KDV dahil).

Daha fazla bilgi için: www.logitech.com/mxmaster

Etiketler: » » »
Share
963 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+6 = ?