logo

TmaxSoft, Global Kanallardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Moses Mathuram Oldu

TmaxSoft Global Kanallar ve İş Ortaklıklarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Moses Mathuram

TmaxSoft, Moses Mathuram’ın Global Kanallar ve İş Ortaklıklarından Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak şirkete katılacağını duyurdu. Yeni oluşturulan bu görevde Mathuram, tüm kanal stratejisi, planları ve piyasaya ürün sürme aşamalarına ek olarak,şirketin global ağlarını ve iş ortaklıklarını geliştirmekten sorumlu olacak.

Moses Mathuram TmaxSoft’da Büyümeyi Hızlandıracak

TmaxSoft Global CEO’su ve Başkanı Joshua Yulish “Moses’i aramıza katmaktan ve büyümemizi hızlandırmak için onun iş ortaklıkları kurma deneyimlerinden yararlanacak olmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Global sistem entergratörleri (GSI), orijinal ekipman üreticileri (OEM), bağımsız yazılım sağlayıcıları (ISV), katma değerli satıcılar (VAR) gibi kanal iş ortaklarının yanı sıra, önde gelen açık bulut şirketleriyle olan tecrübesi, yakalayacağımız başarılarda önemli bir rol oynayacak. Moses’in sahip olduğu yeteneklere, profesyonel hayatında aldığı övgülere ve deneyimine güvenim tam. Her gün kanala özel olarak odaklanmasıyla birlikte büyümemizin bir sonraki aşamasında bize yol göstereceğine inanıyorum. Böylece tüm dünyadaki hızlı büyümemize uygun bir şekilde ölçeğimizi belirleyebileceğiz” dedi.

Mathuram, şirkete katılmadan önce Infosys Bulut, Altyapı ve Güvenlik için bir iş ortağı sistemi oluşturduğu Infosys Global İş Birliklerinden Sorumlu Ortak Başkan Yardımcısı görevini yürütüyordu. Mathuram, Infosys’teki görevinden önce ise IBM ve Computer Associates’te işbirlikleri alanında üst düzey pozisyonlarda çalıştı. Bu çalışmalarında stratejik iş ortaklıkları kurulmasında ve kurumsal hedeflere ulaşılmasından sorumluydu. Mathuram’ın, Madras Christian College Fizik bölümünden lisans ve Hindu Institute of Management’tan Pazarlama ve Uluslararası İşletme alanında MBA derecesi bulunuyor.

Bilgi için. www.tmaxsoft.com

Etiketler: » »
Share
798 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+4 = ?