logo

Akıllı Teknoloji, Lüks Tasarımla Birleşiyor

Porsche Lifestyle Group Yönetim Kurulu Başkanı Stefan Buescher, HONOR CEO’su George Zhao

HONOR, Porsche Design ile birlikte yeni bir akıllı cihaz tasarlıyor. Ocak 2024’te Çin’de tanıtılacak bu ürünle birlikte, akıllı cihazlar dünyası lüks kavramıyla tanışıyor.

Porsche Design gibi bir ortak ile tasarım ve performans bileşenlerini keşfetmenin onur verici bir his olduğunu belirten HONOR CEO’su George Zhao “HONOR’un insan odaklı tasarımı, Porsche Design’ın marka felsefesiyle birleşerek teknoloji meraklılarının ve Porsche tutkunlarının mobil yaşam tarzını hızlandıracak akıllı lüks ürünler yaratıyor. HONOR ve Porsche Design arasındaki bu uzun vadeli iş birliği, dünyanın dört bir yanındaki pazarlarda büyümemizi desteklemek için heyecan verici yeni fırsatlar sunuyor” dedi.

HONOR ile gerçekleştirilen bu özel ortaklığın Porsche Design’ın ikonik elektronik ürün portföyünün daha da genişletilmesi için bir kilometre taşı olduğunu belirten Porsche Lifestyle Group Yönetim Kurulu Başkanı Stefan Buescher “HONOR ile inovasyonu teşvik etmekle birlikte müşterilerimize tasarım ve performansın mükemmel bir şekilde birleştirildiği heyecan verici yeni ürünler sunmak için harika bir marka ortağı bulduk. Akıllı cihazların modern lüks segmentinde lider olmak için aynı hedefi paylaşıyoruz” dedi.

Yenilikçi teknoloji ve lider ürün konseptlerini estetik tasarımla bir araya getiren iki marka, lüks akıllı cihazlar dünyasına en son yenilikleri ve birinci sınıf tasarımı kullanıcılarına sunmak için dört gözle bekliyor.

www.hihonor.com/tr

Etiketler: » » »
Share
432 Kez Görüntülendi.