logo

Kısa Mesafeli Lazer Projektör: Epson EH-LS100

Epson, ev kullanıcılarına ‘mekan ve mesafe tanımayan’ yeni bir model sunuyor. Televizyon ekranı sınırlamasına bağlı kalmak istemeyen film ve oyun severler evlerinde istedikleri mekanda maksimum görüntü kalitesinin keyfini çıkaracak.

Sadece 6 santimetre mesafeden lazer kalitesi

Epson EH-LS100’ün kurulumu çok kolay ve herhangi bir yere sabitlenmesi gerekmiyor. Perde ya da duvara sadece 6 santimetre gibi ultra kısa bir mesafede konumlandırılması yeterli. Ekran büyüklüğü 70 ila 130 inç arasında değişen model esnek yapısıyla fark yaratıyor.

3LCD teknolojisi ve 4.000 lümenlik yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışıyla (CLO) ortam aydınlık olsa dahi canlı ve gerçekçi görüntüler sunan cihaz, aynı zamanda belirgin gölge ayrıntılarını ve derin siyahları 2.500.000:1 kontrast oranıyla sağlıyor. Ayrıntı Geliştirme özelliği de daha keskin ve pürüzsüz resimler sunuyor.

Uzun kullanım süreli lazer ışık kaynağı 10 yıla kadar dayanan modelde DVD oynatıcıları, oyun konsolları ve diğer cihazları bağlamak için tasarlanmış üç HDMI girişi (bir MHL dahil) bulunmakta.

RJ45 bağlantısı veya opsiyonel ELPAP10 adaptör üzerinden Wi-Fi bağlantısıyla ev ağı üzerinden kolayca kontrol edilebilen cihazda iProjection uygulaması üzerinden akıllı cihazlar kolaylıkla kullanılabilir.

Temel Teknik Özellikler

Ultra kısa menzil

İkili lazer ışık kaynağı

3 LCD teknolojisi

Eşit derecede yüksek beyaz ve renkli ışık çıkışı: 4.000 lümen

2.500.000: 1 dinamik kontrast oranı

Full HD (WUXGA doğal çözünürlük)

Ayrıntı Geliştirme

ECO modunda 20.000 saatlik uzun ışık kaynağı kullanım ömrü

Beş yıllık garanti (veya 12.000 saat)

İsteğe bağlı Wi-Fi bağlantısı (ELPAP10 adaptörü üzerinden)

iProjection

Dahili 16w hoparlör

HDMI girişi x3 (MHL x1 bağlantısı dahil)

www.epson.com.tr

Etiketler: »
Share
749 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+6 = ?