logo

Ramada Resort Kuşadası & Golf Misafirlerini Ağırlamaya Hazır

mh_ramada_resort_kusadasi

Yaklaş­ık 30.000 m2 alan üzerine kurulu, Kuşadası’nın hemen girişinde yer alan Ramada Resort Kuşadası & Golf, zengin botaniği, Ege’ye uzanan sonsuz manzarası ve tertemiz denizi ile dikkat çekiyor. Kuşadası’na yeni bir soluk getirecek olan Ramada Resort Kuşadası&Golf, turizm sektörünün önemli yatırımcılarından Özyer Group’a ait.

Ramada hizmet kalitesinin her noktada hissedildiği Ramada Resort Kuşadası & Golf’te misafirlerin konforuna ve yüzde yüz memnuniyetine büyük önem veriyor. Modern mimariye sahip ve farklı ihtiyaçlar için özenle hazırlanmış 850 yatak kapasiteli Ramada Resort Kuşadası, misafirlerine konforun yanı sıra ev sıcaklığını da sunuyor.

İster Ege Mutfağı’nın tadına varın ister İtalyan

Yerel tatlardan ve farklı dünya mutfaklarından lezzetlerin harmanladığı Pertus restoran zengin büfeleri ile dikkat çekiyor. Ege ve İtalyan restoranlarının size sunduğu lezzetleri tadarken güneşin batışını izlemek büyük keyif.

Ramada Resort Kuşadası’nda hem dinlenin hem eğlenin

Hem dinlenmek hem de eğlenmek isteyenler için farklı alternatifler sunan Ramada Resort Kuşadası & Golf’te altı adet havuz bulunuyor. Türkiye’nin yeni tatil adası Ramada Resort Kuşadası & Golf sahip olduğu beş kaydıraklı aquaparkı ile büyükleri çocukluklarına döndürüyor.

Farklı kültürleri gözlemleyebileceğiniz, festival havasındaki değişik showlar ve animasyonlar ile tatillere renk katan Ramada Resort Kuşadası & Golf Showland’i 1500 m2 alana kurulu.

Eğlenmenin yanı sıra dinlenmek isteyenleri de unutmayan Ramada Resort Kuşadası 800 m2 alana kurulu Spa merkeziyle; Türk hamamı, sauna, farklı masaj çeşitleri, son teknoloji ürünlerin kullanıldığı medical yüz ve vücut bakımı sunuyor.

www.ramadaresortkusadasi.com

Etiketler: » »
Share
892 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+5 = ?