logo

Logitech, Kablosuz Klavye ve Mouse Seti MK470 Slim Combo’yu Tanıttı

Logitech, oldukça ince kompakt bir klavyeye ve konforlu modern bir mouse’a sahip olan Logitech MK470 Slim Combo kablosuz klavye ve mouse setini duyurdu. Yeni set, yazma, tıklama ve kaydırma konusunda keyifli bir iş deneyimi sağlayacak kadar hassasiyet ve bir o kadar da sessizlik sunuyor. Yeni tasarım dili, seti, masa düzenini zenginleştiren ve yaratıcılığa ilham veren görsel bir ifadeye dönüştürüyor.

Modern ve İnce Tasarım

Logitech Türkiye Ülke Müdürü Mustafa Uyar “Bu ikilinin modern ve ince tasarımı, kişisel zevkinize göre dizayn ettiğiniz masanızda harika görünüyor. Logitech’ten beklediğiniz tüm kaliteye sahip olan MK470 Slim Combo seti, en iyi şekilde çalışmanıza yardımcı olacak yer tasarrufu sağlayan sessiz bir ikili olma özelliğini taşıyor” dedi.

Set, bir sayısal tuş takımı da dahil olmak üzere, ihtiyaç duyulan tüm tuşları kompakt bir düzende sunuyor, böylece verimli ve konforlu bir şekilde çalışabilme imkânı sağlıyor. Makas switch’lerine sahip ince tuşlar, fısıltı sessizliğinde, dizüstü bilgisayar benzeri bir yazma deneyimi sağlarken, sessiz mouse tıklamaları da son derece huzurlu bir çalışma deneyimi sunuyor.

Set, kolay ve güvenilir bir kablosuz iletişimi için bilgisayara 2,4 GHz kablosuz USB alıcıyla bağlanıyor. Set, kullanılmadığında mouse’u ve klavyeyi pil tasarrufu moduna geçiren bir otomatik uyku özelliği içeriyor, böylece pil değişimleri arasındaki süreyi uzatarak mouse için 18 ay, klavye için ise 36 aya kadar pil ömrü sağlıyor.

www.logitech.com

Etiketler: » »
Share
2280 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+9 = ?