logo

Nobu İstanbul, Öğle Yemeği Menüsünü Misafirleriyle Buluşturuyor

Panoramik Boğaz manzarası ve en ince detayına kadar düşünülmüş dekorasyonu ile keyifli bir ambiyans sunan Nobu İstanbul, özel ve taze içeriklerle hazırlanan akşam yemeği ve Omakase yelpazesine öğle yemeği seçkilerini ekledi. Nobu Kurumsal Şefi Hervé Courtot ile Nobu İstanbul şefi Joshua Treacy’nin birlikte hazırladığı öğle yemeği menüsünde; menüdeki benzer lezzetler spesiyal ürünler ile birleştirilerek yeniden yorumlandı.

Japon mutfağının temsilcisi Nobu İstanbul’un öğle yemeği menüsünde; şefin sushi spesiyallerinden geleneksel Japon mutfağında öne çıkan Donburi’ye kadar geniş bir yelpaze sunuluyor. Balık, et ve sebzelerle servis edilen çeşitli Donburi alternatiflerinde Chirashi Donburi, Vegetable Spicy Garlic Donburi ve Seafood Kakiage Tempura Donburi gibi çeşitler bulunuyor. Nobu müdavimleri için yine Yellowtail Jalapeño, Black Cod Miso ve Rock Shrimp Tempura gibi Nobu’nun imza ve klasik lezzetleri öğle yemeği menüsünde yer alıyor. Menüdeki Lunch Bento Box içeriğinde ise tek bir yemekte her lezzeti bulabilmek mümkün. Classic, Deluxe ve Vegetarian olarak üç farklı opsiyonla sunulan Lunch Bento Box’lar yeme-içme tutkunlarına alternatif olarak öne çıkıyor.

Boğaz manzarası yanı sıra ayrıcalıklı hizmet anlayışıyla dikkat çeken Nobu İstanbul, pazar günleri hariç her gün saat 12.00-14.30 saatleri arasında öğle yemeği servisi ile misafirlerine keyifli bir ambiyans sunuyor.

www.noburestaurants.com

Etiketler: » »
Share
907 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+10 = ?